Menu
Your Cart

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.

Dywaniki kąpielowe

Dywaniki kąpielowe

Wnieś przytulność i ciepło do swojej łazienki dzięki naszej kolekcji dywaników kąpielowych. Twoje stopy zasługują na miękkie, ciepłe i suche miejsce do odpoczynku - a te maty kąpielowe wprowadzą do Twojego domu jeszcze świeższe i czystsze poczucie porządku.

 

Maty kąpielowe wykonane są ze 100% tkaniny z mikrofibry, która jest niezwykle wysokiej jakości, nie uczula, nie blaknie w praniu i długo zachowuje swoje bogate kolory. Niezależnie od tego, czy są umieszczone przed toaletą, wanną czy zlewem, te wysoce chłonne maty utrzymują podłogi w suchości i czystości. A ponieważ dolna część maty pokryta jest antypoślizgowym podkładem, nie będzie się ona ślizgać ani przywierać do mokrej podłogi.

Nasza szeroka gama stylów, kolorów i wzorów sprawia, że łatwo jest znaleźć odpowiednie wykończenie łazienki i wypełnić ją niekończącą się elegancją.

Brak produktów w tej kategorii.