Menu
Your Cart

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.

Zasłony łazienkowe

Utrzymaj swoją łazienkę w czystości i stylu dzięki zasłonom prysznicowym. Zasłony prysznicowe wyróżniają się funkcjonalnością i estetyką. Są one niezwykle praktyczne, ponieważ pomagają zablokować obszar kąpieli, aby zapobiec rozpryskiwaniu się wody na zewnątrz i utrzymać łazienkę suchą przez cały czas. Nadają się one również do unowocześnienia wnętrza łazienki i nadania jej szykownego charakteru.

W SAVAS home, możesz znaleźć odpowiednie zasłony łazienkowe dla Ciebie i sprawić, że Twoja łazienka będzie wyjątkowym akcentem. Wybierz z szerokiej gamy kolorów i stylów, aby odświeżyć swoją łazienkę za pomocą wymarzonych wzorów i uroczych nadruków, pasujących do każdego wnętrza. Wszystkie zasłony są wodoodporne i wykonane z materiału PEVA. Jest to ekologiczna folia wykonana ze skrobi modyfikowanej, surowca pochodzenia roślinnego, który jest bardzo łatwo dostępny, a jego zasoby są całkowicie odnawialne.

180x180 cm  Zasłony łazienkowe „Port“ 180x180 cm  Zasłony łazienkowe „Port“
-20 %

Rozmiar: 180x180 cm

Tkanina: PEVA

22.58 zł 28.23 zł
Cena netto:18.36 zł
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Strony)