Darmowa dostawa od 500 zł

Materace

0 Produkty

Ta kategoria nie ma żadnych produktów

Wysokiej jakości i komfortowy sen pomaga utrzymać dobre samopoczucie fizyczne i czuć się wypoczętym. Ale aby to osiągnąć, potrzebujesz materaca, który odpowiada Twoim potrzebom i nawykom spania. Proponujemy sprawdzić, który materac jest odpowiedni dla Ciebie - średnio twarde materace wyprodukowane na Litwie w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Często Zadawane Pytania

Czym się różni satyna od płótna?

Zarówno satyna jak i płótno to ta sama 100% bawełna. Główną różnicą między tymi tkaninami jest ich gęstość i różne techniki tkania. Płótno, często określane po prostu jako bawełna, występuje w różnych gęstościach i jest tkane splotem płóciennym. Podczas tkania tkaniny satynowej, wszystkie nici w tkaninie biegną po przekątnej, co nazywane jest splotem satynowym. To właśnie ten splot tworzy zupełnie inną gęstość i wyjątkowo lśniący wygląd. Satyna jest niezwykle miękka, mimo że jest znacznie gęstsza od płótna, ale to właśnie czyni ją jeszcze bardziej trwałą i długowieczną.

Dlaczego pościel bawełniana?

Pościel t , jest stworzona dla tych, którzy kochają ponadczasową klasykę. Ten rodzaj tkaniny jest niezwykle miękki i wygodny w kontakcie ze skórą oraz trwały. Są one również łatwe w pielęgnacji, a ich splot jest mocny, przytulny i oddychający. Nasza pościel to połączenie jakości i stylu w jednym.

Czym różni się płótno od satyny?

Zarówno płótno jak i satyna to ta sama 100% bawełna. Główną różnicą między tymi tkaninami jest ich gęstość i różne techniki tkania. Płótno, często określane po prostu jako bawełna, występuje w różnych gęstościach i jest tkane splotem płóciennym. Podczas gdy w tkaninie satynowej, wszystkie nici biegną po przekątnej, co nazywane jest splotem satynowym. To właśnie ten splot tworzy zupełnie inny, niezwykły i błyszczący wygląd, który jest przeciwieństwem matowej tkaniny płóciennej.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.