Wraz z nadejściem jesieni pogoda staje się coraz bardziej ponura, a błotniste kałuże zastępują ścieżki wyścielone złocistymi liśćmi drzew. Jest to naturalna zmiana w przyrodzie, która zwiastuje nadchodzącą zimę. Wszyscy jesteśmy, w mniejszym lub większym stopniu, dziećmi natury, więc jesienne przemiany wpływają na nasz stan fizyczny i emocjonalny. Nic więc dziwnego, że w tym okresie nawiedzają nas ponure, smutne myśli zwane jesienną melancholią. To ostatnie jest adaptacją organizmu do braku światła. Smutek jest całkowicie naturalną emocją, którą każdy może odczuwać w pewnych odstępach czasu. Najważniejszą rzeczą jest uświadomienie sobie, że smutek jest stanem przejściowym. Objawy, na które należy zwrócić uwagę to: utrata zainteresowania wcześniej przyjemnymi zajęciami, skrajne zmęczenie, zaburzenia snu, osłabiona koncentracja, apatia i nieuzasadnione poczucie winy. Te oznaki są już poważnym sygnałem możliwej depresji. Jednak dokładną diagnozę może postawić tylko specjalista w tej dziedzinie.

 

Stworzenie przytulnego domu to świetny sposób, aby tego wszystkiego uniknąć. Uporządkuj nawet najodleglejsze zakamarki swojego domu, pozbądź się nieużywanych przedmiotów lub pozostawionych antyków. W ten sposób można łatwo tchnąć nowe życie w swój dom. Drobne akcenty mogą nadać Twojemu domowi zupełnie nowy kolor. Nie bój się dekorować swojego domu na nowo. Warto zauważyć, że zapachy w domu są integralną częścią całości. Mają one silny wpływ na nasze samopoczucie i mogą je ukierunkować w pozytywnym lub negatywnym kierunku. Naturalna świeca zapachowa to świetne narzędzie, które może wywołać pozytywne emocje. Przynajmniej na krótki czas zapomnisz o swoich troskach i kłopotach. Aromat zabierze Cię dalej, niż mógłbyś sobie wyobrazić.

 

 

SAVASHOME oferuje świece zapachowe "Zielona herbata", "Orchidea", "Musc cassis" włoskiej marki "My Senso":https://www.savashome.pl/wiece.

 

Wzbogacą środowisko domowe o przyjemne zapachy, dając poczucie elegancji i czystości. Każda z tych świec sprawi, że Twoje otoczenie stanie się przytulne i wyjątkowe. Warto zauważyć, że romantyczna atmosfera, którą tworzy, będzie zachwycać nie tylko zapachami, ale także delikatnym światłem, które wydziela. Świece od zawsze uważane były za symbol spokoju i przytulności, dlatego mogą stać się integralnym i praktycznym akcentem wnętrza każdego domu. Te świece zapachowe zazwyczaj mają czas palenia około 40 do 45 godzin, a nuty zapachowe, które tworzą są idealne do sypialni, jak również do salonów lub innych wybranych obszarów. Świece z kolekcji My Senso od SAVASHOME z pewnością będą jednym z Twoich najlepszych wyborów. Przytulność domu i aura romantycznego otoczenia są gwarantowane.