Nie ulega wątpliwości, że koc służy nie tylko do relaksu, ale jest również świetnym akcentem w domowych wnętrzach, tworząc wrażenie przytulności. Jest to wyrób włókienniczy, który zapewnia wszechstronne ciepło. SAVASHOME oferuje Państwu wełniane koce, które są bez wątpienia trwałe i długowieczne. Nie myślcie jednak, że będą one szorstkie, masywne i bardzo nieprzyjemne w dotyku. Wręcz przeciwnie! Nasze pledy są cienkie, ale dają pełne poczucie ciepła. Warto zauważyć, że zajmują one bardzo mało miejsca, więc są idealnym wyborem, gdy jesteś w podróży lub chcesz się otulić w chłodne noce. Lekki i ciepły, miękki pledzik jest bardzo uniwersalny i może być używany nie tylko w chłodne zimowe dni, ale także w chłodne letnie wieczory. SAVASHOME starannie dobrało materiały i wyznaczyło wysokiej jakości technologię produkcji, która da Ci pewność, że będziesz cieszyć się kocami przez długie lata, a ich funkcjonalność będzie codzienną przyjemnością. Warto zaznaczyć, że plecionki mogą dostarczyć nie tylko krótkotrwałej przyjemności, ale także trwałego poczucia satysfakcji. Połączenie ich z innymi elementami wyposażenia wnętrz, takimi jak meble, pamiątki, tekstylia itp. stworzy wyjątkowo przyjemne otoczenie, w którym będziesz chciał spędzać coraz więcej czasu.


W naszym asortymencie znajdują się zarówno plecionki z mikrofibry, jak i z kaszmiru, wełny merynosów, akrylu i poliestru. Są to "Light grey" i "Tartan pink", dostępne na stronie: https://www.savashome.pl/kocy.

 

Są nieco inne, ale funkcja jest podobna, więc to Ty decydujesz, który z naszych kocy wolisz.

Jest to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi detalami. Dzięki temu doskonale wpasują się w różne style domowych wnętrz. Warto zauważyć, że są one wykonane z materiałów, które nie powodują nieprzyjemnych doznań na skórze, takich jak reakcje alergiczne, zaczerwienienie, swędzenie, wysypki, obrzęki i tak dalej.  Dostępne rozmiary koców to 140x220 cm, 200x220 cm i 140x200 cm.

 

Jak utrzymać pledy w czystości?

 

Nie ma wątpliwości, że każda zakupiona tkanina musi zostać wyprana przed użyciem, a plecionki nie są tu wyjątkiem. Nie należy używać do tego celu wybielaczy ani aktywnych chemicznych środków zmiękczających. Wszystkie te czynniki mogą uszkodzić włókna tkaniny, która nie tylko straci swój atrakcyjny wygląd, ale również nie będzie spełniać innych funkcji. Zaleca się, aby proces prania odbywał się ręcznie (funkcja prania ręcznego w pralce) i w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni.