Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Rano wstajemy i idziemy do łaźni, gdzie zabiegi wodne pomagają nam poczuć się ożywionym i pełnym energii na resztę dnia. A wieczorem jest odwrotnie, kąpiel jest miejscem, w którym możemy się zrelaksować po ciężkim dniu pracy i zajęć. Zabiegi wodne pozwalają ciału na relaks i właściwy odpoczynek. Bez wątpienia pomaga to również w tworzeniu lepszej jakości snu. Relaks pomaga zapomnieć o wszystkich kłopotach, które powodują niepokój. Łazienka jest więc bez wątpienia bardzo ważnym miejscem w każdym domu. Urządzając wnętrze łazienki, należy pamiętać, że tak jak w każdej innej przestrzeni, tak i tutaj niezbędne są pewne akcesoria. Tworzą wyrazisty design, podkreślają wyjątkowość i funkcję otoczenia oraz przestrzeni. Bez nich łazienka byłaby bardzo nijaka, a przedmioty nie byłyby w stanie stworzyć spójnej całości.

 

 

SAVASHOME oferuje szeroki wybór akcesoriów łazienkowych do nabycia na https://www.savashome.pl. Ręczniki, maty i zasłony kąpielowe mogą dodać tym pomieszczeniom niepowtarzalnego uroku. Wszystkie akcesoria łazienkowe w jednym miejscu. Można to zrobić nie tylko podczas zmiany wystroju nowego domu, ale także wtedy, gdy szukasz elementów do zmiany dotychczasowego wystroju. Najmniejszy szczegół może dodać odrobinę ekskluzywności, a Ty możesz nadal cieszyć się swoim przytulnym otoczeniem.

 

Jakie ręczniki wybrać?

 

Ręczniki SAVASHOME są wykonane z najwyższej jakości włókien bawełnianych. Gwarantuje to niezawodne wchłanianie wilgoci. Między innymi nie wymagają one specjalnej pielęgnacji. Wystarczy wyprać je w pralce. Oczywiście nie należy wybierać prania w wysokich temperaturach wody, ponieważ może to uszkodzić włókna tkaniny. Warto zaznaczyć, że wszystkie ręczniki w tym sklepie internetowym występują w standardowym rozmiarze 70x140 cm, więc nie musisz się martwić o różnice w rozmiarach przy ich łączeniu. W łazience dostępne są ręczniki w ciemniejszych kolorach, takich jak "czarny", "ciemnoszary" i "ciemnoniebieski".

 

Do wyboru są między innymi jaśniejsze kolory akcentowe "Orange" i "Aqua".

 

A dla tych, którzy lubią pastelowe kombinacje kolorów, "Biały", "Jasnoszary" są idealne.

 

Jakie są najlepsze maty kąpielowe?

 

Maty kąpielowe dodają pomieszczeniu zdecydowanego poczucia przytulności. Maty kąpielowe z kolekcji SAVASHOME nadadzą Twojej łazience niepowtarzalny charakter. Są one nie tylko uroczą dekoracją, ale także pomagają w utrzymaniu czystości w domu. Maty kąpielowe "Brunette", "Crimson".

 

Zasłony łazienkowe, jak wybrać te właściwe?

 

Zasłony łazienkowe to  ten akcent wnętrza, który nie tylko przyciąga wzrok swoimi wyrazistymi wzorami, ale jednocześnie chroni otoczenie przed niepożądanym wnikaniem wody. SAVASHOME proponuje Państwu zapoznanie się z ofertą. "Autumn", "Rainforest", "Drib" to doskonały wybór dla tych, którzy chcą stworzyć wyrazistą łazienkę.