Kategoria
Wózek sklepowy

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.

Obrusy

Obrusy

Obrusy Savas Home wyróżniają się różnymi wzorami, ponieważ projektujemy je tak, aby pasowały do różnych wnętrz w Twoim domu. Produkt dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość.Obrusy przeznaczone są na stół - w kuchni, w przedpokoju, w altanie, w domku letniskowym i w innych miejscach.
Pastelowe, monochromatyczne, klasyczne, zabawne, jaskrawo kolorowe i z nadrukami o różnych wzorach - mnogość wzorów gwarantuje, że każdy z naszych klientów znajdzie to, czego potrzebuje. Dopasuj wysokiej jakości obrusy do wystroju swojego domu, kolorów mebli lub innych detali. Wybierz tkaniny, które lubisz najbardziej, łatwe w pielęgnacji i ciesz się doskonałym porządkiem w każdym zakątku swojego domu. 

Staltiesių dydis: 140 x 180cm; 140 x 240cm; 140 x 300cm

Tkanina:

54.70 zł
Cena netto:44.47 zł

Rozmiar: 140x180; 140x240; 140x300

Tkanina:

102.09 zł
Cena netto:83.00 zł
140x180, 140x240, 140x300 Obrus "Hearts" -Stół jakościowy obrus "Serca" z serduszkami
-30 %

Rozmiar: 140x180; 140x300

Tkanina: 100% Bawełna

49.80 zł 71.15 zł
Cena netto:40.49 zł

Rozmiar: 140x180

Tkanina: 100% bawełna

85.46 zł
Cena netto:69.48 zł
Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Strony)

Najczęściej zadawane pytania dotyczące obrusów

Gdzie produkowane są obrusy?

Nasze obrusy są starannie wykonane w Polsce, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość obrusów.

Jak należy dbać o obrusy?

Zaleca się pranie obrusu przed użyciem, wszystkie nasze obrusy wykonane są z naturalnych materiałów i dlatego są odpowiednie dla skóry skłonnej do alergii, bez dodatkowych podrażnień. Podczas prania nie należy używać wybielaczy ani środków zmiękczających tkaniny, ponieważ mogą one uszkodzić tkaninę. Nie zalecamy również suszenia obrusów w suszarce bębnowej.

Prawidłowe wymiary obrusu?

Bardzo ważne jest, aby obrus był odpowiednio dobrany pod względem rozmiaru, ponieważ etykieta wymaga, aby krawędzie obrusu umieszczonego na stole jadalnym były nachylone co najmniej 15 cm z każdej strony. Obrus wybrany na stolik obiadowy lub kawowy może być dłuższy, nawet do samej ziemi, ważne jest jednak, aby nie plątał się pod nogami. Zgodnie z zasadami etykiety, obrus może być nieco za duży, ale nigdy za mały.

Jak wybrać odpowiedni obrus?

- Wybierając obrus weź pod uwagę wystrój swojego domu, obrus, który chcesz dopasować oraz zastawę stołową, którą podajesz, tak aby obrus dopełniał całości.
- Pomiary: zmierz swój stół, wybierz obrus na podstawie pomiarów, ważne jest, aby obrus pasował do pomiarów, tak aby stół wyglądał nieskazitelnie.
- Rodzaje tkanin: obrusy bawełniane - wodoodporne, obrusy lniane - trwałe i chłonące wilgoć.

Jaki jest najbardziej uniwersalny kolor obrusu?

Najbardziej popularnymi i uniwersalnymi obrusami są obrusy lniane, które są jednobarwne. Wybór obrusu powinien uwzględniać kolorystykę, wystrój pomieszczenia oraz rodzaj serwowanej zastawy. Obrusy można łączyć z podkładkami, które również są wspaniałym sposobem na udekorowanie stołu i dodanie odrobiny elegancji w Twoim domu na co dzień.