Darmowa dostawa od 500 zł

Informacje o wysyłce

Cieszymy się, że wybrałeś nasz sklep elektroniczny, stale się rozwijamy tylko z waszą pomocą. Po złożeniu zamówienia wyślemy towar w ciągu 2-5 dni roboczych, w zależności od wybranej metody dostawy. Należy pamiętać, że w okresie wakacyjnym w rzadkich przypadkach zdarzają się opóźnienia w dostawie, dlatego przed złożeniem zamówienia zalecamy skontaktować się z naszą administracją w celu potwierdzenia wstępnej daty dostawy.

Mamy nadzieję, że po otrzymaniu przesyłki będziesz zadowolony z jakości naszych usług, jednak jeśli Twoja przesyłka byłaby poważnie uszkodzona podczas transportu, przed rozpakowaniem zalecamy zrobić jej zdjęcia i powiadomić naszą administrację.

Pamiętaj, że jeśli złożyłeś zamówienie, ale chcesz zmienić metodę dostawy, skontaktuj się z nami przez e-mail: info@savashome.pl

- Usługa kurierska. 
Jeśli wybierzesz tę metodę dostawy, wyślemy Twoje zamówienie w ciągu 2-5 dni roboczych od złożenia zamówienia, jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie 12:00, otrzymasz towar później.

- INPOST
Jeśli wybierzesz tę metodę dostawy, wyślemy towar w ciągu 2-5 dni roboczych od złożenia zamówienia, jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 12.00, otrzymasz towar wcześniej.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.