Kategoria
Wózek sklepowy

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.

Informacje o wysyłce

Cieszymy się, że wybrałeś nasz sklep elektroniczny, stale się rozwijamy tylko z waszą pomocą. Zamówione towary otrzymasz w ciągu 1-3 dni roboczych po złożeniu zamówienia, w zależności od wybranej metody wysyłki. Należy pamiętać, że w okresie wakacyjnym w rzadkich przypadkach zdarzają się opóźnienia w dostawie, dlatego przed złożeniem zamówienia zalecamy skontaktować się z naszą administracją w celu potwierdzenia wstępnej daty dostawy.

Mamy nadzieję, że po otrzymaniu przesyłki będziesz zadowolony z jakości naszych usług, jednak jeśli Twoja przesyłka byłaby poważnie uszkodzona podczas transportu, przed rozpakowaniem zalecamy zrobić jej zdjęcia i powiadomić naszą administrację.

Pamiętaj, że jeśli złożyłeś zamówienie, ale chcesz zmienić metodę dostawy, skontaktuj się z nami przez e-mail: info@savashome.pl lub tel.: +48577977837- Usługa kurierska. 
Jeśli wybierzesz tę metodę dostawy, otrzymasz zamówienie w ciągu 1 - 3 dni roboczych, od złożenia zamówienia, jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie 12, zamówienie zostanie wysłane dopiero następnego dnia.

- INPOST
Po wybraniu tej metody wysyłki produkt zostanie wysłany ww ciągu 2 - 3 dni roboczych, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 12, Twoje zamówienie zostanie dostarczone szybciej.