Darmowa dostawa od 500 zł

Informacje o wysyłce

Cieszymy się, że wybrałeś nasz sklep elektroniczny, stale się rozwijamy tylko z waszą pomocą. Zamówione towary otrzymasz w ciągu 2-5 dni roboczych po złożeniu zamówienia, w zależności od wybranej metody wysyłki. Należy pamiętać, że w okresie wakacyjnym w rzadkich przypadkach zdarzają się opóźnienia w dostawie, dlatego przed złożeniem zamówienia zalecamy skontaktować się z naszą administracją w celu potwierdzenia wstępnej daty dostawy.

Mamy nadzieję, że po otrzymaniu przesyłki będziesz zadowolony z jakości naszych usług, jednak jeśli Twoja przesyłka byłaby poważnie uszkodzona podczas transportu, przed rozpakowaniem zalecamy zrobić jej zdjęcia i powiadomić naszą administrację.

Pamiętaj, że jeśli złożyłeś zamówienie, ale chcesz zmienić metodę dostawy, skontaktuj się z nami przez e-mail: info@savashome.pl

- Usługa kurierska. 
Jeśli wybierzesz tę metodę dostawy, otrzymasz zamówienie w ciągu 2 - 5 dni roboczych, od złożenia zamówienia, jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie 12, zamówienie zostanie wysłane dopiero następnego dnia.

- INPOST
Po wybraniu tej metody wysyłki produkt zostanie wysłany ww ciągu 2 - 5 dni roboczych, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 12, Twoje zamówienie zostanie dostarczone szybciej. 

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.