Kategoria
Wózek sklepowy

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.

Zapachy do domu

Zapachy do domu

Włoskiej jakości zapachy do domu z drewnianymi patyczkami. Minimalistyczne flakony zapachowe do domu - idealne do każdego wnętrza. Użyj tych zapachów w sypialni, salonie, kuchni, łazience, a nawet w spa.
Wybierz zapachy, które najbardziej Ci odpowiadają, łagodne lub nieco bardziej intensywne. Wnieś przytulność do swojego domu lub miejsca pracy. Zapachy do domu to świeżość i czystość, a stylowe, pełne wdzięku flakony zapachowe to akcent we wnętrzu, który nie pozostanie niezauważony przez gości i klientów. Subtelny, przyjemny zapach tworzy długotrwałe pierwsze wrażenie i poprawia atmosferę w pomieszczeniu oraz zwiększa wydajność pracy. 

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Strony)

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zapachy do domu

Kiedy wybierać świece, a kiedy zapachy do domu?

Świece zapachowe to dobry wybór, gdy chcesz stworzyć przytulną, ciepłą atmosferę. Nie tylko przyjemny zapach, ale również kojące światło, które tworzy romantyczną i przytulną atmosferę, a zapach utrzymuje się w powietrzu tak długo, jak długo palisz świecę i jeszcze przez godzinę lub dwie po jej zgaszeniu. Jeśli jednak chcesz, aby wybrany przez Ciebie zapach na stałe zagościł w Twoim domu, najlepszym wyborem będą zapachy do domu.

Jak wybrać odpowiedni zapach do domu?

Wybierając zapach do domu, powinieneś wziąć pod uwagę, że będziesz go czuł przez cały czas i nie powinien być on szczególnie silny lub ostry, chyba że jesteś pewien, że nie zacznie Cię drażnić.

Dlaczego zapachy do domu ,,My Senso''?

Dyfuzory zapachowe włoskiej marki My Senso charakteryzują się wyjątkową jakością. Różne kompozycje zapachowe nawiązują do tradycji i włoskiego stylu życia. Urzekające zapachy tworzą ekscytujące wspomnienia i sprawiają, że marzysz. Zapach jest długotrwały, a czas dyfuzji wynosi od 2,5 do 3 miesięcy. Zapach jest idealny do wypełnienia wszystkich pomieszczeń w Twoim domu wspaniałym aromatem. Ciesz się spokojem w swoim domu dzięki zapachowi My Senso.

Jak prawidłowo używać zapachów do domu?

Nie umieszczaj wszystkich patyczków w nowo zakupionym zapachu do domu na raz, zwłaszcza jeśli jest to mały pokój. Włóż połowę z nich na początku, a następnie dodaj więcej, jeśli chcesz bardziej intensywny zapach po kilku dniach. W ten sposób możesz od razu ustawić pożądaną intensywność zapachu w swoim domu.

Dlaczego najlepiej jest wybrać jeden domowy kreator zapachów?

Jest prawdopodobne, że z czasem zechcesz urozmaicić swoje domowe zapachy i zmieniać zapachy. Aby utrzymać tę samą atmosferę, zaleca się wybieranie nowych zapachów z tej samej rodziny zapachowej. Jednocześnie ułatwi to wybór nowych zapachów.