Darmowa dostawa od 500 zł

Zapachy do domu

Włoskiej jakości zapachy do domu z drewnianymi patyczkami. Minimalistyczne flakony zapachowe do domu - idealne do każdego wnętrza. Użyj tych zapachów w sypialni, salonie, kuchni, łazience, a nawet w spa.
Wybierz zapachy, które najbardziej Ci odpowiadają, łagodne lub nieco bardziej intensywne. Wnieś przytulność do swojego domu lub miejsca pracy. Zapachy do domu to świeżość i czystość, a stylowe, pełne wdzięku flakony zapachowe to akcent we wnętrzu, który nie pozostanie niezauważony przez gości i klientów. Subtelny, przyjemny zapach tworzy długotrwałe pierwsze wrażenie i poprawia atmosferę w pomieszczeniu oraz zwiększa wydajność pracy. 

8 Produkty
Wyprzedane

Świeca zapachowa „Green tea“

61,73zł

Wyprzedane

Świeca zapachowa „Musc cassis“

61,73zł

Wyprzedane

Świeca zapachowa „Orchidea“

61,73zł

Wyprzedane

„My Senso“ dyfuzor zapachu „Acqua“

82,98zł

Wyprzedane

„My Senso“ dyfuzor zapachu „Lino puro“

82,98zł

Wyprzedane

„My Senso“ dyfuzor zapachu „Musc Cassis“

79,41zł

Wyprzedane

„My Senso“ dyfuzor zapachu „Vanilla“

79,41zł

Wyprzedane

„My Senso“ dyfuzor zapachu „White flower“

82,98zł

Często Zadawane Pytania

Kiedy wybierać świece, a kiedy zapachy do domu?

Świece zapachowe to dobry wybór, gdy chcesz stworzyć przytulną, ciepłą atmosferę. Nie tylko przyjemny zapach, ale również kojące światło, które tworzy romantyczną i przytulną atmosferę, a zapach utrzymuje się w powietrzu tak długo, jak długo palisz świecę i jeszcze przez godzinę lub dwie po jej zgaszeniu. Jeśli jednak chcesz, aby wybrany przez Ciebie zapach na stałe zagościł w Twoim domu, najlepszym wyborem będą zapachy do domu.

Jak wybrać odpowiedni zapach do domu?

Wybierając zapach do domu, powinieneś wziąć pod uwagę, że będziesz go czuł przez cały czas i nie powinien być on szczególnie silny lub ostry, chyba że jesteś pewien, że nie zacznie Cię drażnić.

Dlaczego najlepiej jest wybrać jeden domowy kreator zapachów?

Jest prawdopodobne, że z czasem zechcesz urozmaicić swoje domowe zapachy i zmieniać zapachy. Aby utrzymać tę samą atmosferę, zaleca się wybieranie nowych zapachów z tej samej rodziny zapachowej. Jednocześnie ułatwi to wybór nowych zapachów.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.