Darmowa dostawa od 500 zł

Zwroty produktów

Bardzo się cieszymy, że zostałeś naszym klientem - naszym celem jest, aby klient był zadowolony od początku wizyty do końca zakupu, więc mamy nadzieję, że będziemy mieć stałych, lojalnych klientów.

Jeśli jesteś niezadowolony z naszego produktu, lub jeśli otrzymałeś wadliwy towar, z przyjemnością wymienimy go na inny lub zwrócimy Ci pieniądze w całości, jeśli produkt spełnia następujące kryteria:

  • Został on zakupiony na stronie www.savashome.pl i masz na to dowód w postaci dokumentacji.
  • Produkt nie był używany i nie nosi śladów użytkowania (wyprany, pomarszczony).
  • Produkt został odesłany w oryginalnym opakowaniu.
  • W przypadku wad, prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzenia (w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem w transporcie).
  • Produkt został zakupiony mniej niż 14 dni temu.

 

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami przez e-mail, aby otrzymać potwierdzenie zwrotu. Zwroty nie będą przyjmowane bez takiego potwierdzenia.

Jeśli towary są nieuszkodzone / nie mają uszkodzeń fabrycznych, użytkownik jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej (koszty wysyłki zwrotnej nie będą zwracane).

Jeśli towary są uszkodzone / wadliwe fabrycznie przy odbiorze, będziemy odpowiedzialni za koszty zwrotu towarów i koszty dostawy.

Jeśli zwrócone produkty nie spełniają naszych wymagań dotyczących zwrotów i nie zostaną przyjęte, zatrzymamy je na 14 dni roboczych.

Towary zakupione w naszym sklepie internetowym można zwrócić, kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej - info@savashome.pl

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.