Darmowa dostawa od 500 zł

Jedwabne okulary do spania

Jedwabne okulary do spania delikatnie dopasowują się i pielęgnują skórę, zmniejszając widoczność zmarszczek, pielęgnując i kojąc oczy.

0 Produkty

Ta kategoria nie ma żadnych produktów

Okulary do spania są dla wszystkich, którzy kochają słodki i dobry sen - wykonane z miękkiego, gładkiego i błyszczącego jedwabiu morwowego, chronią oczy przed wczesnymi promieniami słonecznymi rano i pomagają szybciej zasnąć w nocy. Nie bez powodu jedwab jest tak ceniony w branży kosmetycznej. Ta naturalna królewska tkanina jest pochodzenia zwierzęcego i ma specjalne właściwości antybakteryjne, dzięki czemu jest szczególnie odpowiednia dla wrażliwej skóry wokół oczu.

Często Zadawane Pytania

Jak należy dbać o obrusy?

Zaleca się pranie obrusu przed użyciem, wszystkie nasze obrusy wykonane są z naturalnych materiałów i dlatego są odpowiednie dla skóry skłonnej do alergii, bez dodatkowych podrażnień. Podczas prania nie należy używać wybielaczy ani środków zmiękczających tkaniny, ponieważ mogą one uszkodzić tkaninę. Nie zalecamy również suszenia obrusów w suszarce bębnowej.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.