Darmowa dostawa od 500 zł

Wyprzedane
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“
Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“

Konstruktor dla dzieci „Crisscross 150“

Model: Crisscross 150

77,99zł

Warunki dostawy:

Kurier DPD - 22,14zł Kurier DPD22,14zł
Opis

SAVAS Home Crisscross 150 - klocki konstrukcyjne do zabawek wtykowych. Budowanie z klocków Crisscross 150 to niekończąca się zabawa! Klocki stymulują pomysłowość i umiejętności konstrukcyjne dzieci. Poręczne, kolorowe klocki są bardzo przyjemne! Konstruktor jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat i pomaga im rozwijać sprawność motoryczną i wyobraźnię. Z klocków można tworzyć zarówno dwu-, jak i trójwymiarowe obiekty, takie jak pojazdy, budynki, zamki, roboty i rakiety. Młodzi konstruktorzy mogą wykorzystać swoją wyobraźnię lub wzorować się na gotowych modelach. Elementy są łatwe do demontażu i ponownego montażu!

Zużyłeś już wszystkie klocki? Nie ma problemu - klocki z serii Crisscross 50 można dowolnie łączyć! Im więcej części w zestawie, tym więcej zabawy! Wybierz Crisscross 50 lub Crisscross 150.

 

INFORMACJA GŁÓWNA

• Opakowanie: 50 części.

• Wymiary podkładki: 25x25 mm.

• Norma ekologiczna: CE - jeśli produkt jest opatrzony tym znakiem, oznacza to, że producent ocenił go i stwierdził, że spełnia on normy środowiskowe, zdrowotne i bezpieczeństwa UE. Jest to konieczne w przypadku towarów produkowanych w dowolnym miejscu na świecie, a następnie sprzedawanych w UE.

 

PIELĘGNACJI

• Zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 roku życia.
• Należy uważać na małe części, które mogą się poluzować lub zostać odgryzione, ponieważ dziecko może się zadławić!
• Wszystkie materiały opakowaniowe i części nie są częścią zabawki i muszą zostać usunięte przed podaniem zabawki dziecku.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.

 
Gwarancja jakości

Jesteśmy wdzięczni każdemu z naszych klientów, co jest jedynym sposobem, w jaki możemy się doskonalić, i obiecujemy każdemu nowemu klientowi najwyższej jakości produkty tekstylne. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane we własnym zakresie, co zapewnia ich najwyższą jakość. Ze szczególną przyjemnością oferujemy tekstylia domowe SAVAS Home, których specjalna faktura daje bardzo przyjemne uczucie.

Kolor produktu może się nieznacznie różnić ze względu na rozdzielczość monitora, ustawienia lub oświetlenie fotograficzne.

Tolerancja rozmiaru pościeli wynosi do 5 cm.

Jeśli jesteś rozczarowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami jak najszybciej, korzystając z poniższych danych kontaktowych, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe:

Email: info@savashome.pl

Telefon: +37066506583

Opinie

0

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.