Darmowa dostawa od 500 zł

Filtry
Ilość
Tkanina
Cena

Ręczniki

Nasza oferta ręczników kąpielowych z pewnością ożywi Twoją łazienkę. Dzięki ręcznikom ze 100% bawełny dostępnym w sklepie internetowym SAVAS home, możesz cieszyć się codzienną kąpielą przypominającą najprzyjemniejsze zabiegi spa. To właśnie bawełna w ręcznikach zapewnia najlepszą absorpcję wilgoci. Ręczniki te są również łatwe w pielęgnacji, a jeśli zrobisz to prawidłowo, możesz cieszyć się ich doskonałym wyglądem i jakością przez cały rok. Zalecamy pranie naszych ręczników z tkaninami o podobnych odcieniach, bez wybielaczy i środków zmiękczających, które mogą zniszczyć lub zmienić strukturę ręcznika. Ponieważ wszystkie ręczniki łazienkowe mają takie same wymiary (70 x 140 cm), możesz swobodnie wybierać ręczniki w kilku różnych odcieniach i łączyć je ze sobą.

16 Produkty

Ręcznik łazienkowy „Black“

  • Tkanina: 100% Bawełna

42,68zł

Ręcznik łazienkowy „Dark blue“

  • Tkanina: 100% Bawełna

42,68zł

Ręcznik łazienkowy „Dark grey“

  • Tkanina: 100% Bawełna

42,68zł

Ręcznik łazienkowy „Orange“

  • Tkanina: 100% Bawełna

42,68zł

Pop

Ręcznik łazienkowy „White“

  • Tkanina: 100% Bawełna

42,68zł

Wyprzedane

Ręcznik łazienkowy „Aqua“

  • Tkanina: Mikrofibra satyna

42,68zł

Wyprzedane

Ręcznik łazienkowy „Brown“

  • Tkanina: Mikrofibra satyna

42,68zł

Wyprzedane

Ręcznik łazienkowy „Grey“

  • Tkanina: Mikrofibra satyna

42,68zł

Pop
Wyprzedane

Ręcznik łazienkowy „Light grey“

  • Tkanina: Mikrofibra satyna

42,68zł

Wyprzedane

Ścierka lniana „Pink“

6,15zł

Wyprzedane

Zestaw ścierek kuchennych „Artichoke“

11,97zł

Wyprzedane

Zestaw ścierek kuchennych „Grape“

11,97zł

Wyprzedane

Zestaw ścierek kuchennych „Jungle“

87,50zł

Wyprzedane

Zestaw ścierek kuchennych „Lemonade“

11,97zł

Wyprzedane

Zestaw ścierek kuchennych „Milk“

87,50zł

Wyprzedane

Zestaw ścierek kuchennych „Syrup“

87,50zł

Często Zadawane Pytania

Jak wybrać odpowiedni odcień ręcznika?

Ręczniki powinny być dopasowane zarówno w łazience, jak i w kuchni według odcienie, które dominują we wnętrzu Twojego domu. To prawda, że czasami chcesz zabrać swój dom jasne, świeże i zabawne odcienie, w tym przypadku polecamy odcienie, które najbardziej przykuwają uwagę. Jeśli twoja łazienka jest pełna ciemne odcienie lub motywy drewna - brązowe, szarawe lub ciemnoniebieskie ręczniki będą wyglądały olśniewająco. Możesz łączyć jasne odcienie z jaśniejszymi -. niebieski lub pomarańczowy, oraz ciemniejsze kolory, takie jak szary lub granatowy ręczniki. Również wszystkie nasze ręczniki łazienkowe są dostępne w tym samym kolorze w rozmiarze 70 x 140 cm, więc możesz wybrać ręczniki w różnych kolorach i do mieszania i dopasowywania. Delikatne odcienie są często dominującym kolorem w kuchni, więc można również Ręczniki mają tendencję do świeżych i jasnych odcieni. Dla tych, którzy chcą dodać odrobinę świeżości do swoich dostępne są również ręczniki kuchenne z różnymi wzorami ręczniki, które idealnie wkomponują się w każde kuchenne wnętrze.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego ręcznika?

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego ręcznika jest to, jakie odcienie dominują we wnętrzu Twojego domu. To pomoże Ci zdecydować, jaki odcień ręcznika chcesz kupić. Po drugie, należy zastanowić się nad wielkością ręcznika. Czy to ręcznik kuchenny, czy kąpielowy ręcznik łazienkowy, prawdopodobnie nie chcesz rozpakować się i znaleźć dużo mniejszy ręcznik ręcznik niż się spodziewałeś. Oferujemy zarówno ręczniki kąpielowe (70 x 140 cm), jak i ręczniki kuchenne (40 x 60 cm) są w tym samym rozmiarze, więc można zmierzyć istniejące ręczniki, aby sprawdzić, czy ten rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni odpowiedni dla Ciebie. Kolejną ważną rzeczą do rozważenia jest kompozycja. Wszystkie nasze ręczniki wykonane są w 100% z bawełny, która jest bardzo chłonna wilgoci i jest przyjemna w dotyku. Jest naturalne, miękkie i puszyste Jest również idealny dla osób z alergią lub wrażliwą skórą. Wybierz ręczniki z 100% bawełny, a na pewno będziesz się cieszyć najwyższej jakości na długie lata.

Jak dbać o ręczniki?

Nasze ręczniki są naprawdę łatwe w utrzymaniu. Jak w przypadku wszystkich zalecamy ich umycie przed użyciem. Ręczniki kuchenne można prać zarówno automatycznie, jak i ręcznie. Również zalecamy, aby podczas prania nie używać wybielaczy ani środków zmiękczających, które mogą pogorszyć jakość tkaniny.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.