Darmowa dostawa od 500 zł

Odplamiacz "The Pink Stuff powder colours". Wszechstronny proszek do czyszczenia: the pink stuff, dla lśniąco czystego domu.

Odplamiacz "The Pink Stuff powder colours"

Model: The Pink Stuff powder colours

Objętość: 1 kg

42,99zł

Warunki dostawy:

Kurier DPD - 22,14zł Kurier DPD22,14zł
Opis

SAVAS Home Przedstawiamy nasz odplamiacz w proszku, opracowany specjalnie z myślą o skutecznym usuwaniu trudnych plam z tkanin. Niezależnie od tego, czy chodzi o odzież, tapicerkę czy pościel, ten wszechstronny proszek został zaprojektowany z myślą o łatwym usuwaniu uporczywych plam. Pożegnaj się z nieestetycznymi plamami i przywitaj świeże, czyste tkaniny dzięki naszemu proszkowi do usuwania plam.

 

INFORMACJA GŁÓWNA

• Objętość: 1 kg.

 

PIELĘGNACJA

● Przechowywanie: Proszki czyszczące The Pink Stuff należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła, aby zachować ich skuteczność.
● Testy punktowe: Przed użyciem The Pink Stuff na nowej powierzchni lub tkaninie, zawsze wykonaj test punktowy w niewidocznym miejscu, aby zapewnić kompatybilność i uniknąć potencjalnych uszkodzeń.
● Aplikacja: Postępuj zgodnie z zalecanymi instrukcjami użytkowania podanymi na opakowaniu. Użyj odpowiedniego aplikatora, aby nanieść proszek na wybraną powierzchnię lub tkaninę.
● Delikatne czyszczenie: Delikatnie wetrzyj proszek w powierzchnię lub tkaninę, w razie potrzeby wykonując okrężne ruchy, aby usunąć plamy i brud.
● Płukanie lub pranie: Po czyszczeniu dokładnie spłucz powierzchnię wodą lub wypierz tkaniny zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji.
● Suszyć: Przed użyciem lub przechowywaniem pozostaw wyczyszczoną powierzchnię lub tkaninę do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.
● Unikać kontaktu z oczami: Proszki do czyszczenia The Pink Stuff należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych oraz unikać kontaktu z oczami. Jeśli dojdzie do kontaktu, dokładnie spłukać wodą.
● Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta: Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi czyszczenia określonych powierzchni lub tkanin.

Gwarancja jakości

Jesteśmy wdzięczni każdemu z naszych klientów, co jest jedynym sposobem, w jaki możemy się doskonalić, i obiecujemy każdemu nowemu klientowi najwyższej jakości produkty tekstylne. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane we własnym zakresie, co zapewnia ich najwyższą jakość. Ze szczególną przyjemnością oferujemy tekstylia domowe SAVAS Home, których specjalna faktura daje bardzo przyjemne uczucie.

Kolor produktu może się nieznacznie różnić ze względu na rozdzielczość monitora, ustawienia lub oświetlenie fotograficzne.

Tolerancja rozmiaru pościeli wynosi do 5 cm.

Jeśli jesteś rozczarowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami jak najszybciej, korzystając z poniższych danych kontaktowych, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe:

Email: info@savashome.pl

Telefon: +37066506583

Susijusios prekės
Pop

Pościel lniana „Linen pearl“

  • Tkanina: 100% len

507,25zł

-49%

Komplet pościeli "Ginko"

  • Tkanina: Mikrofibra satyna

104,00zł 203,99zł

Pasta czyszcząca "The Pink Stuff paste"

29,99zł

Środek do czyszczenia łazienki "Bathroom spray"

25,99zł

Płyn do szyb "Window spray"

25,99zł

Uniwersalny środek czyszczący "Universal spray"

25,99zł

Środek do czyszczenia dywanów "Carpet spray"

29,99zł

Płyn do mycia podłóg "Floor cleaner"

25,99zł

Środek do usuwania kamienia z pralki "Limescale Gel"

34,99zł

Mleczko oczyszczające "Cream cleaner"

25,99zł

Płyn do WC "Toilet cleaner"

25,99zł

Opinie

0

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.