Darmowa dostawa od 500 zł

Wyprzedane
Zasłony łazienkowe „White triangles“. Zasłony łazienkowe, 180x180 cm
Zasłony łazienkowe „White triangles“. Zasłony łazienkowe, 180x180 cm

Zasłony łazienkowe „White triangles“

Model: White triangles

57,99zł

Warunki dostawy:

Kurier DPD - 22,14zł Kurier DPD22,14zł
Opis

Wysokiej jakości zasłony prysznicowe wykonane z PEVA. PEVA to przyjazna dla środowiska folia, która jest produkowana przy użyciu modyfikowanej skrobi roślinnej, która jest łatwo dostępna i całkowicie odnawialna. Kupując te zasłony, dbasz o naturę. Są idealnie miękkie, elastyczne i wodoodporne, dzięki czemu możesz cieszyć się wysokiej jakości prysznicem.

 

Opis zasłon łazienkowych:

● Materiał: PEVA

● Rozmiar: 180 cm x 180 cm

● Waga: 0,205 kg

Gwarancja jakości

Jesteśmy wdzięczni każdemu z naszych klientów, co jest jedynym sposobem, w jaki możemy się doskonalić, i obiecujemy każdemu nowemu klientowi najwyższej jakości produkty tekstylne. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane we własnym zakresie, co zapewnia ich najwyższą jakość. Ze szczególną przyjemnością oferujemy tekstylia domowe SAVAS Home, których specjalna faktura daje bardzo przyjemne uczucie.

Kolor produktu może się nieznacznie różnić ze względu na rozdzielczość monitora, ustawienia lub oświetlenie fotograficzne.

Tolerancja rozmiaru pościeli wynosi do 5 cm.

Jeśli jesteś rozczarowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami jak najszybciej, korzystając z poniższych danych kontaktowych, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe:

Email: info@savashome.pl

Telefon: +37066506583

Opinie

0

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.