Darmowa dostawa od 500 zł

Zmiękczacz do prania "The Pink Stuff Conditioner". Środki czystości. Odżywka do prania pink stuff: zmiękcza i odświeża ubrania o przyjemnym zapachu, zapewniając czyste i luksusowe pranie.

Zmiękczacz do prania "The Pink Stuff Conditioner"

Model: The Pink Stuff Conditioner

Objętość: 960 ml

37,99zł

Warunki dostawy:

Kurier DPD - 22,14zł Kurier DPD22,14zł
Opis

Odżywka do prania tkanin, idealne wykończenie rutynowego prania. Nadaje ubraniom zachwycający, długotrwały zapach i miękkość, na które zasługują. Ta odżywka do tkanin nie tylko pozostawia tkaniny luksusowo miękkie i gładkie, ale także zapewnia im świeży i przyjemny zapach przy każdym noszeniu.

 

INFORMACJA GŁÓWNA

  • Pojemność: 960 ml.
  • Wystarcza na: 32 standardowych prań.

 

PIELĘGNACJI

  • Dobrze wstrząsnąć przed użyciem: substancje zapachowe są równomiernie rozprowadzone, dlatego skoncentrowany płyn do płukania tkanin należy dobrze wymieszać.
  • Odmierz prawidłowo: Użyj zalecanej ilości płynu do płukania tkanin dla każdego opakowania, aby uzyskać optymalną miękkość i zapach.
  • Dodaj do cyklu prania: Dodaj płyn do zmiękczania tkanin do wyznaczonego dozownika.
  • Unikaj bezpośredniego kontaktu: Nie używaj płynu do płukania tkanin bezpośrednio na ubrania, aby uniknąć ich poplamienia.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci: Płyn do płukania tkanin należy przechowywać w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji odzieży: Sprawdź etykiety odzieży pod kątem wszelkich specjalnych instrukcji pielęgnacji lub ograniczeń dotyczących stosowania płynów do zmiękczania tkanin.
  • Nie przedawkować: Użycie zbyt dużej ilości płynu do zmiękczania tkanin może pozostawić pozostałości na odzieży i zmniejszyć chłonność, dlatego należy używać go zgodnie z zaleceniami.
  • Dokładnie zamknąć nasadkę: Po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć butelkę z płynem do płukania tkanin, aby zapobiec rozlaniu i zachować świeżość.
Gwarancja jakości

Jesteśmy wdzięczni każdemu z naszych klientów, co jest jedynym sposobem, w jaki możemy się doskonalić, i obiecujemy każdemu nowemu klientowi najwyższej jakości produkty tekstylne. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane we własnym zakresie, co zapewnia ich najwyższą jakość. Ze szczególną przyjemnością oferujemy tekstylia domowe SAVAS Home, których specjalna faktura daje bardzo przyjemne uczucie.

Kolor produktu może się nieznacznie różnić ze względu na rozdzielczość monitora, ustawienia lub oświetlenie fotograficzne.

Tolerancja rozmiaru pościeli wynosi do 5 cm.

Jeśli jesteś rozczarowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami jak najszybciej, korzystając z poniższych danych kontaktowych, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe:

Email: info@savashome.pl

Telefon: +37066506583

Opinie

0

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.