Darmowa dostawa od 500 zł

Koc z frędzlami: wyjątkowy wzór do domu

2022 02 11

Koc to element, który może pomóc stworzyć nie tylko wyraziste wnętrze domu, ale także przytulną atmosferę, otulającą ciało ciepłem. Oczywiście, nie zawsze jest to łatwe. Można jednak śmiało powiedzieć, że może być zarówno charakterystyczną cechą domu, jak i elementem wystroju. Między innymi warto zauważyć, że dywany są używane w bardzo różnych porach roku. Może być przydatny zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Jeśli szukasz przytulności i ciepła, plecionka jest idealnym wyborem. Oczywiście, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, z czego wykonany jest koc. SAVASHOME troszczy się o to, jak czuje się Twoje ciało, dlatego materiały są dobierane bardzo starannie. Dla Twojej przyjemności wybraliśmy tkaniny z kaszmiru i mikrofibry. Doskonale dostosowują się do temperatury ciała i są przyjemne w dotyku. Wyglądają one również bardzo atrakcyjnie w środowisku domowym. Komfort w tym zakresie jest gwarantowany. Nasze narzuty są produkowane w Polsce w 100% z naturalnych tkanin, więc nie musisz się martwić o ich jakość. Co więcej, miło jest zauważyć, że plecionki przyciągają wzrok nie tylko ze względu na swój charakterystyczny wzór, ale także ze względu na swój kolor. Jest to bardzo ważne przy wyborze plecionki. Zaleca się, aby te ostatnie pasowały do projektu domu i dominujących w nim odcieni. Różowy koc z frędzlami Tartan można kupić w naszym sklepie internetowym.

 

 

Ten kaszmirowy koc, jest wykonany z wełny merynosów, kaszmiru, akrylu i poliestru. Chociaż zawiera pewne ilości materiałów syntetycznych, nie wpływa to negatywnie na jego jakość. Warto zauważyć między innymi, że kluczowym składnikiem jest tu wełna merynosów, która nadaje jej nie tylko miękkość, ale także delikatność i poczucie luksusu.

 

Jak pielęgnować nasze koce?

 

Choć zasady konserwacji wydają się proste, należy ich bardzo dokładnie przestrzegać. Przed użyciem plecionki należy ją wyprać. Najlepiej jest to robić w temperaturze nie wyższej niż +30 stopni, korzystając z funkcji mycia ręcznego. Ponadto nie zaleca się używania do tego celu wybielaczy ani innych substancji aktywnych chemicznie, ponieważ mogą one łatwo uszkodzić tkaninę. Nie zaleca się również używania suszarki bębnowej. Tkanina dość szybko odparowuje wilgoć, więc jest to zupełnie niepotrzebne. Należy pamiętać, że prasowanie również nie jest dobrym rozwiązaniem w tym przypadku. Właściwości tkaniny sprawiają, że nie gniecie się ona i powraca do pierwotnego stanu podczas suszenia po praniu. Przestrzegając tych zasad, będziesz mógł cieszyć się swoją plecionką przez wiele lat.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.