Darmowa dostawa od 500 zł

Wszystko o zapachach do domu My Senso

2020 11 24

Każdy dom ma swój własny zapach. Kiedy wchodzimy do domu, od razu zauważamy, czy pachnie przyjemnie, czy nie: czy pachnie praniem, gotowaniem, czy zapachem domu. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż słyszenie komplementów na temat dobrego zapachu domu od gości po ich przybyciu. Cóż, jeśli zapach jest słaby lub po prostu chcesz go zmienić, zawsze możesz wypróbować dyfuzory zapachowe. Domowy sklep internetowy SAVAS oferuje do 6 różnych zapachów do domu. Włoskie zapachy z serii "My Senso" mają bardzo trwały zapach, utrzymujący się do 3 miesięcy.

Linia My Senso została zaprojektowana z myślą o wprowadzeniu do pomieszczeń zapachów natury, które są jak najbardziej naturalne i zbliżone do środowiska domowego. Główną przewagą tych dyfuzorów nad innymi jest ich lekkość i prostota, która sprawi, że środowisko domowe lub spa będzie przytulne i bliskie każdemu. W SAVAS home nie znajdziesz ciężkich, intensywnych wieczornych zapachów, które irytują i sprawiają, że nie możesz się zrelaksować podczas czytania książki lub spotkań towarzyskich, lub przyprawiają o ból głowy podczas snu, ale znajdziesz kilka dość wyrafinowanych, takich jak linen puro lub inne, które są dość rzadkie na rynku, które naprawdę zaskoczą Twoich gości. Dlatego wybrano sześć kojących, ale bardzo różnych zapachów: biały kwiat, trawa cytrynowa, lino puro, zielona herbata, acqua i pomarańcza.

Zapachy te z pewnością można znaleźć w spa i salonach masażu, ponieważ są tonizujące, relaksujące i uspokajające. Biały kwiat, trawa cytrynowa i lino puro są najbardziej uspokajające, ponieważ nie mają szczególnie kwaśnych, słodkich lub ostrych składników zapachowych. Bazują na roślinach i powiewie świeżości z natury, który oczaruje i pozwoli zapomnieć się nawet po ciężkim dniu. 


Doceniane na całym świecie ,,My senso" nadadzą Twojemu domowi ciekawszego zapachu, zwłaszcza jeśli wybierzesz pomarańczę, zieloną herbatę lub acqua. Zapachy te są często ekstrahowane olejkami eterycznymi, więc są idealne dla tych, którzy chcą zatrzymać zapach olejków eterycznych przy sobie. 

Dyfuzor powietrza "My senso" pasuje do każdego pomieszczenia i charakteryzuje się nie tylko świeżymi zapachami, ale także nowoczesnym wyglądem. Jasna, matowa butelka, stylowo ozdobiona drewnianym korkiem, będzie pasować nawet do najbardziej wyrafinowanych wnętrz. Drewniane patyczki dodawane są w zależności od mocy zapachu - im więcej patyczków, tym mocniejszy zapach. Detal z korka z jasnego drewna będzie pasował zarówno do jasnych, jak i ciemnych wnętrz. Wazony z matowego szkła w różnych odcieniach, ramki na zdjęcia i drewno w podobnym kolorze mogą być używane razem z butelką zapachu. Możesz umieścić dyfuzor zapachu na stoliku nocnym, obok telewizora, na parapecie lub w łazience - kontrolujesz siłę zapachu, a dyfuzor będzie świetnie wyglądał we wnętrzu.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.