Darmowa dostawa od 500 zł

Zasłony łazienkowe nie muszą być nudne!

2021 10 27

Stylowa łazienka to z pewnością priorytet dla każdego właściciela domu. Jest to ważne nie tylko przy urządzaniu nowych domów, ale także przy ich remontowaniu. Nie ulega wątpliwości, że stworzenie atrakcyjnego wyglądu równoważy pozytywne emocje osób przebywających w otoczeniu. Każdy, nawet najmniejszy ruch, nieuchronnie przyczynia się do pozytywnego efektu końcowego. W łazience mamy do dyspozycji naprawdę wiele różnych rzeczy, które odpowiednio zaaranżowane mogą posłużyć do cieszenia się atrakcyjnym otoczeniem. Jednym z nich jest niewątpliwie wanna lub zasłona prysznicowa.

 

W jakim celu stosuje się zasłony łazienkowe?

 

Zasłony łazienkowe to nie tylko element wystroju wnętrza, ale również praktyczne narzędzie, które zapobiega przedostawaniu się wody z prysznica lub wanny na powierzchnię podłogi. Tak więc funkcje tego akcesorium są znacznie szersze niż mogłoby się wydawać. Oczywiście, co jest ważne, aby zauważyć, że ten mały akcent nie tylko tworzy charakterystyczny styl w pokoju, ale także wspiera podstawowe zasady czystości. Zasłony łazienkowe są między innymi bardzo praktyczne. Oddzielają one część wannową lub prysznicową od reszty pomieszczenia. Dzięki temu podczas zabiegów wodnych jeszcze łatwiej jest się zrelaksować w przytulnym, zamkniętym pomieszczeniu. W tym przypadku nie ma potrzeby, aby inne masywne partycje blokowały łazienkę i jej wyposażenie. Można je podciągnąć lub ściągnąć jednym prostym ruchem. Co więcej, ich instalacja nie jest trudna i może być wykonana przez każdego we własnym domu.

 

 

SAVASHOME zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą zasłon łazienkowych dostępnych do kupienia. Nie ma wątpliwości, że dzięki nim Twój dom stanie się wyjątkowym dodatkiem do wnętrza lub pomożesz go łatwo i szybko wyremontować. Wybierz z gamy kolorowych, wzorzystych zasłon łazienkowych, które można dopasować do różnych stylów wnętrz. Ważne jest, aby pamiętać, że zasłony na tej stronie są wodoodporne dzięki trwałemu materiałowi PEVA. Pytanie brzmi: co to jest materiał PEVA? Jest to włókno, które jest jak ekologiczna folia, która wykonana jest z naturalnego materiału roślinnego, jakim jest skrobia modyfikowana. Jest łatwy do wydobycia, a co najważniejsze, jego zasoby są stale odnawialne.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zasłon łazienkowych SAVASHOME.

 

Gwarantujemy, że zasłona łazienkowa, którą wybierzesz z SAVASHOME, dotrze do Twojego domu w najwyższej jakości. Podkreślamy, że jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalne wnętrze łazienki lub ją wyremontować, a także wykorzystać praktyczne funkcje tego akcesorium, bez wątpienia będzie to doskonały wybór. Nie zapominaj, że nie tylko pomożesz stworzyć komfortowe środowisko, ale jednocześnie pomożesz utrzymać czyste środowisko w zrównoważony sposób.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.