Jakie są właściwości pościeli lnianej?

Nie ma wątpliwości, że pościel lniana to doskonały wybór dla osób, które kochają klasykę. Ma niepowtarzalny wygląd, który niewątpliwie urzeka. Pojawia się jednak pytanie, jakie właściwości posiada włókno lniane, nie wspominając już o jego wyglądzie? Ważne jest, aby wspomnieć, że tkanina lniana jest wysoce oddychająca. Jeśli chodzi o chłodniejsze pory roku, lniana pościel może stworzyć przyjemną aurę otoczenia. Bez wątpienia sen staje się bardziej produktywny, a relaks łatwiejszy. Dobry nocny wypoczynek gwarantuje również prawidłowe przywrócenie aktywnych funkcji całego organizmu. Dzięki temu czujesz się ożywiony i możesz czuć się dobrze nie tylko w swoim środowisku pracy, ale także w swoich ulubionych zajęciach.

 

Jak wyobrażasz sobie wnętrze swojej sypialni?

Jeśli zdecydowałeś, że pościel lniana to pościel, którą chcesz do swojej sypialni - gratulacje! To świetny wybór, którego nie będziesz żałować. Jest to naturalna tkanina, której urokliwe kolory tworzą niepowtarzalne otoczenie. Komplet pościeli "Linen yellow" w sklepie internetowym SAVASHOME nie pozostawi Cię obojętnym. Zapewni Ci wyjątkowe letnie uczucie, którym będziesz chciał się cieszyć przez cały rok. Żółta pościel to zdecydowanie gwarancja świetnego nastroju. Spanie na nim będzie więc przyjemne i będzie wywoływać tylko pozytywne emocje. Warto zaznaczyć, że ten komplet pościeli lnianej z łatwością dopasujesz do każdego stylu wnętrza, gdyż jej naturalne, pastelowe włókna są bardzo uniwersalne. Najwyższej jakości, 100 naturalna tkanina lniana zapewni Ci poczucie wyjątkowego komfortu. Więcej na www.savashome.pl

Jak należy dbać o pościel lnianą?

Nie ulega wątpliwości, że pościel lniana to doskonały wybór dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na wykonywanie domowych obowiązków. Włókno nie jest masywne i ma gęstą strukturę, więc naturalnie czas schnięcia materiału jest bardzo krótki. Nie będziesz musiał czekać kilku dni, aby znów cieszyć się swoją ulubioną pościelą. Bardzo ważne jest również to, że tkanina lniana jest bardzo wytrzymała, więc jej wygląd nie zmieni się po kilku praniach. Warto zaznaczyć, że nie zaleca się wyżymania bielizny przed suszeniem, aby uniknąć zagnieceń. Zapobiegnie to powstawaniu nieprzyjemnych zagnieceń na pościeli. Zachowaj również szczególną ostrożność podczas prasowania. Jeśli to możliwe, unikaj go całkowicie.