Darmowa dostawa od 500 zł

Kołdra antystresowa: dlaczego warto go rozważyć?

2021 11 09

 Trzeba przyznać, że aktywne tempo życia w dzisiejszych czasach jest bardzo męczące. Nie chodzi tylko o tych, którzy są zaangażowani w aktywność fizyczną, ale także o tych, którzy są zaangażowani w pracę umysłową. Dla nich również odpoczynek jest bardzo ważny. Aby móc to wszystko prawidłowo wykonać, należy zapewnić komfortowe warunki do spania. Oczywiście, jednym z najważniejszych aspektów w tym względzie jest łóżko i elementy, które zawiera, takie jak poduszka i kołdra, poszwy, prześcieradło i ochraniacz na materac. Element kołdry omówimy bardziej szczegółowo. Jest ona nie tylko doskonałym narzędziem do zapewnienia odpowiedniej temperatury ciała, ale także integralną częścią wnętrza sypialni. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że wybór powinien być dokonywany bardzo ostrożnie. Będzie on decydował o Twoim dobrym samopoczuciu i komforcie podczas snu lub odpoczynku.

 

SAVASHOME pragnie zaoferować Państwu kołdry "Carbon" o unikalnym składzie. Są one idealne dla osób, które są zaangażowane w aktywną działalność umysłową lub fizyczną, a także dla tych, którzy są stale napięci i zestresowani. Kołdra ta, ma doskonałe właściwości oddychające i antystresowe. Między innymi pomaga poprawić krążenie krwi w organizmie, pochłania wilgoć (ale jednocześnie filtruje ją do środowiska zamiast gromadzić w organizmie) i łagodzi zmęczenie. Warto zaznaczyć, że wypełnienie jest lekkie i miękkie, dzięki czemu nie będzie powodować dyskomfortu podczas odpoczynku. Jednocześnie utrzymuje optymalną temperaturę ciała, dzięki czemu może być stosowana zarówno w ciepłych, jak i zimnych porach roku. Mądrość ludowa mówi: "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz". Kołdra ta, sprawi, że Twój odpoczynek w łóżku będzie przyjemny i produktywny.

Możesz ją znaleźć na stronie :

https://www.savashome.pl/poduszki-i-koldry.

 

Zapewni Ci ciepło, ale nie sprawi, że się spocisz. Bardzo ważne jest również to, że chroni przed ewentualnymi problemami z układem oddechowym, a także niepożądanymi reakcjami skórnymi, takimi jak alergie, wysypki, obrzęki, zaczerwienienia, swędzenie i inne.

 

Warto zaznaczyć, że składa się ona z następujących elementów:

 

Materiał: 99,4% mikrofibra, 0,6% włókno węglowe.

 

100% antyalergiczne włókno poliestrowe.

 

350 g/m2.

 

Rozmiary: 140x200 cm; 200x200 cm.

 

 

Między innymi, czystość i higiena tej kołdry nie jest trudna. Można ją prać w pralce w temperaturze +60 stopni, co gwarantuje, że wszystkie bakterie i inne zabrudzenia oraz plamy, zostaną odpowiednio zniszczone. Z SAVASHOME zawsze będziesz czuł się jak na chmurach

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.