Darmowa dostawa od 500 zł

Filtry
Rozmiar poduszki
Tkanina
Cena

Poduzski

6 Produkty

Poduszka antystresowa "Carbon"

  • Tkanina: 99,4% mikrofibra, 0,6% włókno węglowe

119,99zł

Poduszki „Aloe vera“

  • Tkanina: Mikrofibra

89,99zł

Poduszki „Eco Duck“

  • Tkanina: 100% Bawełna

109,99zł

Poduszki „Seersucker“

  • Tkanina: Mikrofibra

69,99zł

Wyprzedane

Poduszki „Fluff“

  • Tkanina: 100% Bawełna

199,99zł

Wyprzedane

Poduszki „Sections“

  • Tkanina: 100% Bawełna

299,99zł

Często Zadawane Pytania

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze poduszki

Istnieje wiele ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze poduszki, w tym: - Twardość: twardość poduszki jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, ponieważ może mieć znaczący wpływ na komfort i wsparcie poduszki. Poduszki mogą mieć różną twardość, od miękkiej do twardej, dlatego ważne jest, aby znaleźć taką, która pasuje do preferowanej pozycji do spania - Rozmiar: rozmiar poduszki jest również ważny, ponieważ może mieć znaczący wpływ na komfort i wsparcie, jakie zapewnia. Ważne jest, aby wybrać poduszkę, która pasuje do łóżka i pozycji do spania, a także do rozmiaru i kształtu ciała -Materiał: materiał poduszki może również wpływać na komfort i wsparcie, jakie zapewnia. Najpopularniejsze opcje to pianka z pamięcią kształtu, lateks, pierze i puch, a także włókna syntetyczne -Alergie: jeśli cierpisz na alergie, ważne jest, aby wybrać poduszkę, która jest hipoalergiczna i odporna na roztocza, pleśń i inne alergeny.

Jaki jest najlepszy materiał na poduszkę?

Najlepszy materiał na poduszkę zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Pianka z pamięcią kształtu i lateks są popularnym wyborem dla tych, którzy chcą twardszej poduszki, podczas gdy pierze i puch są popularnym wyborem dla tych, którzy chcą bardziej miękkiej poduszki. Jeśli cierpisz na alergie, najlepszym wyborem może być hipoalergiczna poduszka z włókna syntetycznego.

Jak wybrać odpowiednią poduszkę?

Zarówno poduszka, jak i kołdra mają duży wpływ na jakość snu, dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę nie tylko na rozmiar, ale także na materiał. W sklepie internetowym Savashome dostępne są trzy rodzaje poduszek - puch kaczy i pierze, antystresowe poduszki z węglem drzewnym i aloesem. Więcej informacji na temat każdego z nich można znaleźć tutaj. Wszystkie nasze poduszki są dostępne w standardowym rozmiarze 50 x 70 cm, ale chcielibyśmy przypomnieć, że ze względu na deformację poduszki zalecamy jej wymianę co 1-2 lata.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.