Darmowa dostawa od 500 zł

Czy zapięcie tekstyliów ma znaczenie przy zakupie produktu?

2022 02 11

Czy zapięcie tekstyliów ma znaczenie przy zakupie produktu?

Warto zauważyć, że wybór wyrobów włókienniczych nie zawsze jest prosty. Obejmuje on bardzo szeroką kategorię produktów. Bardzo ważne są takie elementy, jak kołdry i poszewki na poduszki, inne narzuty na łóżko, prześcieradła i materace. Każdy z nich pełni określoną funkcję w środowisku snu. Bez wątpienia ma to wpływ na jakość wypoczynku. Doskonale wiemy, że odpoczynek jest bardzo ważny. Ale jak można to zrobić w sposób produktywny? Rozwiązania mogą być bardzo indywidualne, ale w każdym przypadku środowisko snu odgrywa kluczową rolę. Łóżko i materac są oczywiście podstawą wszystkiego, ale nie należy lekceważyć również pościeli. Jest najbliżej naszego ciała i wchodzi z nim w bezpośrednią interakcję. Z tego powodu kryteria jego wyboru muszą być bardzo jasne. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tym aspekcie dominują takie kryteria, jak wybór wielkości i materiału. Równie ważna jest jednak kwestia mocowania wyrobów włókienniczych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że muszą one być nie tylko wygodne podczas zakładania i zdejmowania, ale także bezpieczne i nie powodować dyskomfortu w codziennym użytkowaniu. Spróbujmy omówić bardziej szczegółowo, na czym mogą polegać te ostatnie metody mocowania.

 

Można śmiało powiedzieć, że nie jest to temat, o którym mówi się zbyt często, ale musimy mieć świadomość, że jest on równie ważny przy wyborze wyrobów włókienniczych.

 

Pościel zapinana na zamek błyskawiczny. Jest to bardzo powszechny sposób mocowania tekstyliów. Jest to szybkie, wygodne i nie powoduje żadnych dodatkowych kłopotów. Zazwyczaj w miejscu mocowania tego typu łącznika formuje się wylewkę, aby ją ukryć. W ten sposób podczas użytkowania tkaniny zamek błyskawiczny nie rozpina się i jest całkowicie niewidoczny. SAVASHOME posiada w swoim asortymencie wiele produktów tego typu, które nadają się do codziennego użytku. Należą do nich komplety pościeli Maroon, Mauve i wiele innych.

Zakładki typu kopertowego. Jest to powszechnie znana metoda wyboru tekstyliów. Nie wymaga dodatkowych narzędzi. Wszystko jest tworzone na podstawie ilości zużytego materiału dodatkowego. Plisa jest przyszywana do krawędzi produktu w celu utworzenia zamkniętej przestrzeni. Zakładanie i zdejmowanie poszewek na kołdry i poduszki jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Warto zauważyć, że przy częstym praniu tekstyliów zapięcia mogą uszkodzić bęben pralki. W tym przypadku naprawdę nie musisz się o to martwić.

Zapięcie na guziki. Ten typ zapięcia dominuje w klasycznych i tradycyjnych tekstyliach. Przywołują nostalgię i miłe wspomnienia. Jest jak wspomnienie z dzieciństwa. Jednak tego typu zapięcia z pewnością nie należy lekceważyć. Jest to bardzo praktyczne. W przypadku pęknięcia lub złamania przycisku można go łatwo wymienić. SAVASHOME oferuje możliwość powrotu do przeszłości. Pomoże Ci w tym żółty kolor lnu.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.