Kategoria
Wózek sklepowy

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.

Obrusy Lniane

Obrusy Lniane

Lniane obrusy, które produkujemy na Litwie są stworzone z myślą o rodzinach, które cenią sobie naturalność. Tkaniny z czystego lnu są dostępne zarówno w wyrazistych, jak i bardziej stonowanych kolorach – z pewnością znajdziesz wśród nich swój ulubiony. Naturalna szorstkość lnu nadaje pomieszczeniom ozdobionym lnianymi obrusami prawdziwie luksusowy wygląd.

Brak produktów w tej kategorii.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące obrusów lnianych

Czy lniane obrusy są produkowane w Polsce?

Tak! Wszystkie produkty Savas Home, w tym lniane obrusy, są z miłością wykonane w Polsce. Gwarantujemy, że kupując u nas, otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który będzie Cię cieszył przez długie lata.

Jak należy dbać o lniane obrusy?

Zaleca się pranie przed użyciem. Wykonany z naturalnych materiałów, nadaje się również do skóry skłonnej do alergii, nie powodując dodatkowych podrażnień. Podczas prania nie należy używać wybielaczy ani środków zmiękczających tkaniny, ponieważ mogą one uszkodzić tkaninę. Nie zaleca się suszenia w suszarce bębnowej.

Dlaczego warto wybrać obrus lniany?

Len jest włóknem naturalnym, które jest uznawane za materiał najwyższej jakości. Im dłużej produkty lniane są używane i prane, tym bardziej miękkie stają się tkaniny lniane. Jest niezwykle trwały i przy odpowiedniej pielęgnacji może przetrwać dziesiątki lat. Len jest jedyną tkaniną, której nie da się zastąpić żadną inną. W przemyśle tekstylnym len stanowi zaledwie 1% produkcji - rzadki, drogi, ale wysokiej jakości surowiec do produkcji tkanin.Lniane obrusy są często nawet przekazywane z pokolenia na pokolenie. Lniane obrusy są dostępne w drobnych i grubszych splotach, twarde i miękkie, ale wszystkie są bardzo trwałe, pochłaniają wilgoć, są przyjazne dla środowiska, można je prać i prasować.

Czy len jest jeszcze modny?

Len zawsze był i nadal jest modny. Produkty lniane są uważane za najwyższej jakości na całym świecie, projektanci cenią len jako materiał, może to być pretensjonalne, może nie dla każdego jest to urocze, ale im więcej go używasz, tym bardziej zakochujesz się w lnie.