Darmowa dostawa od 500 zł

Filtry
Rozmiar
Tkanina
Cena

Rolety

Rolety okienne to praktyczne i stylowe rozwiązanie do zasłaniania okien, które pomaga kontrolować światło wpadające do pomieszczenia i zapewnia prywatność. Dzięki dobrze dobranym tkaninom możesz wpuszczać dokładnie tyle światła, ile potrzebujesz, niezależnie od pory dnia. Pełne zaciemnienie, półmrok czy naturalne światło z ochroną przed ciekawskimi spojrzeniami? Nasz asortyment oferuje wybór dla każdego z tych kryteriów, więc spójrz na najpopularniejsze rodzaje rolet.

8 Produkty

Przezroczyste Rolety „Roll dark grey“

  • Tkanina: Mikrofibra

114,00zł

Przezroczyste Rolety „Roll light grey“

  • Tkanina: Mikrofibra

114,00zł

Przezroczyste Rolety „Roll white“

  • Tkanina: Mikrofibra

114,00zł

Przezroczyste Rolety „Roll white“

  • Tkanina: Mikrofibra

114,00zł

Rolety zaciemniające „Roll beige blackout“

  • Tkanina: Mikrofibra

132,99zł

Rolety zaciemniające „Roll dark grey blackout“

  • Tkanina: Mikrofibra

132,99zł

Rolety zaciemniające „Roll light grey blackout“

  • Tkanina: Mikrofibra

132,99zł

Rolety zaciemniające „Roll white blackout“

  • Tkanina: Mikrofibra

132,99zł

Rolety zapewniają ochronę przed słońcem, zapewniają prywatność i mogą być świetnym detalem wnętrza, który pasuje do każdego stylu wnętrza. 

Niezależnie od tego, czy chcesz całkowicie zaciemnić pomieszczenie, stworzyć przytulne i miękkie oświetlenie, czy też chronić się przed gorącem i jasnymi promieniami słońca bez utraty widoku za oknem? Rolety spełniają wszystkie te potrzeby. 

Chcesz minimalistycznego rozwiązania? W takim razie idealnym wyborem będzie wolnowisząca roleta klasyczna składająca się jedynie z tkaniny, wałka, profilu dolnego i mechanizmu. Roleta ma bardzo prosty i minimalistyczny wygląd. Jest to uniwersalna osłona okienna, która praktycznie nadaje się do każdego wnętrza. Nasz asortyment obejmuje klasyczne rolety, które można zamontować na ramie okiennej, ścianie lub suficie. Wszystko zależy od Twoich życzeń i oczekiwań!

Rolety chroniące przed słońcem i upałem to skuteczna ochrona latem, zarówno w domu, jak i w biurze. Tkaniny pokryte są od zewnątrz specjalną powierzchnią odbijającą światło, która zapobiega nagrzewaniu się pomieszczenia. Tkaniny różnią się gęstością, przepuszczalnością światła i zatrzymywaniem ciepła. Szeroki wybór tkanin przeciwsłonecznych pozwala wybrać idealny produkt do danego pomieszczenia.

Tkanina zaciemniająca jest przeznaczona do zaciemniania pomieszczeń i jest najbardziej odpowiednia do sypialni. Te rolety to doskonały sposób na ochronę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i stworzenie efektu całkowitego zaciemnienia. Gęsto tkana tkanina o specjalnym splocie, pokryta na zewnątrz warstwą PVC, umożliwia całkowite zablokowanie przedostawania się promieni słonecznych do pomieszczenia. Rolety te pozwalają na całkowite zaciemnienie pomieszczenia o każdej porze dnia. 

Rolety dzień noc. Dzięki podwójnej tkaninie składającej się z poziomych pasów dziennych i nocnych, można szczególnie skutecznie regulować dopływ światła do pomieszczenia i prywatność pokoju. Rolety te są bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ mają tylko jeden łańcuszek sterujący, który umożliwia podnoszenie, opuszczanie i regulację przepuszczalności między pasami tkaniny. Tkanina może być zamontowana w kasecie lub klasycznym mechanizmie roletowym. 

Nie jesteś pewien, która roleta będzie najlepsza dla Twojego domu? Skontaktuj się z nami.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.