Proces projektowania wnętrza domu składa się z wielu dużych i małych akcentów. Każdy, nawet najmniejszy szczegół może zrobić wielką różnicę. Jedną z nich są zasłony.

Zasłony dzienne dodają przytulności i wzbogacają wnętrze domu. Zasłony nocne, z drugiej strony, mogą pomóc w ochronie przed niepożądanym światłem słonecznym lub zapewnić poczucie bezpieczeństwa w najciemniejszych godzinach dnia. Warto zaznaczyć, że znajdują one zastosowanie nie tylko w salonie, ale również w kuchni i sypialni. Jeśli chodzi o zasłony nocne SAVASHOME, są one wykonane z syntetycznej, poliestrowej tkaniny, ale nie da się zaprzeczyć, że są one wyjątkowej jakości i mają doskonałe właściwości. Ten rodzaj tkaniny jest przyjemny dla skóry i bardzo miękki. Są one również odporne na zużycie i wodę, co zapewnia, że można się nimi cieszyć przez długi czas. Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech tych zasłon jest ich łatwa konserwacja. Szybko schną i nie marszczą się, dzięki czemu zawsze będą wyglądać atrakcyjnie.

SAVASHOME może zaoferować zasłony takie jak Grey, Beige, Navy Blue: https://www.savashome.pl/uzuolaidos763.Każdy z tych kolorów można łatwo dopasować do wystroju wnętrza. Jak już wspomnieliśmy, są one wykonane w 100 % z poliestru i dostępne w następujących rozmiarach: 106x160 cm, 116x228 cm, 140x250 cm. Mocowane są za pomocą przelotek, co jest bardzo wygodne i łatwe dla każdego. Gęstość tkaniny wynosi 200 g/m2, co sprawia, że zasłona nie będzie prześwitywać, a Ty będziesz czuć się bezpiecznie i przytulnie. Nasz asortyment obejmuje również zasłony nocne, w jasnych i pastelowych kolorach. Pomogą Ci one stworzyć niepowtarzalne wnętrze w Twoim domu.

 

 

Jak utrzymać zasłony w czystości?

 

 

Warto pamiętać, że każda nowo zakupiona tkanina musi być wyczyszczona przed użyciem, a zasłony nie są tu wyjątkiem. Oczywiście, aby zachować długowieczność tkaniny, nie zaleca się prania jej z użyciem wybielaczy lub innych aktywnych środków chemicznych, a tym bardziej w pralkach. O czystość zasłon należy dbać nie rzadziej niż co dwa tygodnie. Aby mieć pewność, że wszystkie bakterie zostały zniszczone, zaleca się pranie ich w wodzie o temperaturze +40 stopni Celsjusza i nie używanie suszarki. Tkanina z mikrofibry jest bardzo delikatna, więc należy zadbać aby była odpowiednio pielęgnowana. Nie będziesz zawiedziony, jeśli zdecydujesz się kupić swoje zasłony nocne z SAVASHOME online. Znajdziesz tu tylko produkty najwyższej jakości, a szczegółowe informacje przy nich zawarte pomogą Ci dbać o nie i cieszyć się nimi przez długie lata.