Projektując wnętrze swojego domu, zawsze mamy nadzieję na to, co najlepsze. Nie tylko przytulny, ale również piękny, wygląd, który cieszy nas, ale również wszystkich ludzi, którzy przychodzą w odwiedziny, czy to rodzina, czy przyjaciele. Każdy, nawet najmniejszy element ma znaczenie dla wystroju wnętrza domu. Tylko ich harmonia ze sobą może stworzyć jedną, niepodzielną całość. Można śmiało powiedzieć, że jednym z elementów, które tworzą niepowtarzalne wnętrze i przytulność w domu są poduszki.

 

Nie ma wątpliwości, że obecnie istnieje szeroki wybór. Warto zaznaczyć, że mogą one służyć nie tylko jako dodatek stylistyczny, ale również mają praktyczne zastosowanie. Trzeba przyznać, że nie tylko sama poduszka tworzy komfortowe i atrakcyjne środowisko, ale również pokrowce, które odgrywają tu najważniejszą rolę.

 

 

Mimo, że wykonane są z tkaniny syntetycznej - poliestru - ich jakość jest nie gorsza. Pokrycie poduszki wykonane w 100 % z poliestru jest bardzo przewiewne i przyjemne w dotyku. Jest odporny na zużycie, bardzo lekki i łatwy w pielęgnacji. Wszystkie poszewki na poduszki SAVASHOME są produkowane w Polsce, więc tylko najwyższa jakość może być zagwarantowana. Przytulna i miękka poszewka na poduszkę zapewni Ci same przyjemne doznania.

 

Mocne, wysokiej jakości, oddychające, filtrujące wilgoć, naturalne - takie jest włókno naszych poszewek na poduszkę. Poszewki na poduszki dostępne są w rozmiarze 50x70 cm. Dla Twojej wygody zarówno poszewki na poduszki Grey Fluffy jak i Zebra zapinane są na zamek błyskawiczny. Dlatego do aranżacji wnętrz używaj wyłącznie produktów SAVASHOME.  Niektóre z naszych poduszek możesz również zamówić w rozmiarze 70x80 -są to:Zebra, Confetti, Blue Stripes, Rose Stripes, Ash Rose i Seashell.

 

 

Nie zwlekaj, wejdź na naszą stronę i dobierz poduszki do swojego ulubionego kompletu pościeli:

https://www.savashome.pl/poszewka-na-poduszke.