Zapewne trudno byłoby sobie wyobrazić świąteczny stół bez jednego z najważniejszych elementów jego wystroju - obrusu. W każdym domu znajduje się przynajmniej jeden obrus, który jest dedykowany na specjalną okazję. Tworzą one główny obraz całego stołu i w ich obecności można kształtować kolejne elementy wystroju. Tworzy to spójną całość, którą cechuje czystość i elegancja. Stół bez obrusu wygląda na niekompletny i pozbawiony przytulności. Nawet niezobowiązujący obrus może nadać wnętrzu zupełnie inny kolor niż zwykle. W ofercie obrusów SAVASHOME każdy z pewnością znajdzie coś, co mu się spodoba. Wykonane są z najwyższej jakości bawełny, lnu lub połączenia bawełny i poliestru. Warto zaznaczyć, że obrusy sprzedawane na naszej stronie są produkowane w Polsce, więc nie ma wątpliwości, że odzwierciedlają one również potrzeby tutejszego społeczeństwa. W łatwy i szybki sposób można udekorować stoły nie tylko w kuchni, ale również na zewnętrznych tarasach, pergolach, w salonach, pokojach dziennych, balkonach i wielu innych pomieszczeniach, w których można umieścić ten mebel.

 

Obrusy w pastelowych kolorach Ivory square, Linen grey, Linen yellow pomogą stworzyć świąteczną atmosferę.

 

Dla wyrazistego, jasnego wnętrza można zakupić obrusy Linen royal blue, Linen black lub Linen brown.

 

Dla tych, którzy lubią jaskrawe nadruki, również mamy coś do zaoferowania. Należą do nich obrusy "Flowers" i "Hearts".

 

Myśląc o pielęgnacji tkanin, należy zwrócić uwagę na ich skład. W ten sposób zostaną określone podstawowe wytyczne dotyczące jego pielęgnacji. Należy jednak wspomnieć, że każda z tkanin jest akceptowalna przy niższej temperaturze wody, około +30 stopni, więc w żadnym wypadku się nie pomylisz.

 

Ważne jest, aby przed wyborem produktu poznać wymiary stołu, tak aby zakupiony obrus nie był na niego ani za mały, ani za duży. Należy między innymi przewidzieć, na jaką okazję obrus będzie używany. Jest rzeczą naturalną, że obrus, który jest używany codziennie, może się szybko zużyć, stracić swój pierwotny wygląd lub zostać uszkodzony przez czynności, które odbywają się na nim lub w jego pobliżu. Eksperci zalecają, aby na świąteczny stół, zgodnie ze wszystkimi wymogami etykiety, preferowany jest wybór grubszych i bardziej masywnych obrusów, które pokrywają całą powierzchnię stołu swoim ciężarem. Dzięki temu stół będzie wyglądał bardzo elegancko i luksusowo.


Wszystkie obrusy sprzedawane na: https://www.savashome.pl/obrusy.

Nadadzą one Twojemu domowi charakterystyczny wygląd. Z łatwością można znaleźć produkty, które są idealne na specjalne okazje i na co dzień. Puść wodze fantazji i daj jej wszelkie możliwości bycia kreatywnym. Z SAVASHOME jest to o wiele łatwiejsze.