Można by stwierdzić, że wielu z nas źle rozumie pojęcie akcesorium. Jest to nie tylko przedmiot, który przyciąga swoim charakterystycznym wyglądem, ale również może być wykorzystany w praktyczny sposób. Jednym z nich jest mata kąpielowa. Wielu osobom nawet nie przyszłoby do głowy, że taki dodatek do łazienki jest świetnym narzędziem, które pomaga stworzyć w tym otoczeniu jedną, spójną całość. Maty kąpielowe tworzą przytulne i miękkie uczucie w otoczeniu. Dotyczy to w szczególności uczucia miękkości dla stóp podczas chodzenia po powierzchni dywanika. Niewątpliwie, o wiele przyjemniej jest czuć pod sobą miękką, delikatną, suchą i ciepłą tkaninę niż zimną i wilgotną podłogę. Daje to wyjątkowe poczucie komfortu. Linia mat SAVASHOME gwarantuje również, że wybrany produkt będzie nie tylko przyjemny dla ciała, ale również pomoże utrzymać łazienkę w czystości i zapobiegnie rozprzestrzenianiu się brudu po całym domu.

 

Z czego wykonane są maty kąpielowe?

 

Zazwyczaj są one wykonane z tkaniny - mikrofibry. Niezwykle wysoka jakość materiałów gwarantuje, że skóra nie będzie narażona na żadne nieprzyjemne doznania, takie jak reakcje alergiczne, wysypki, zaczerwienienia, swędzenie itp. Zapewniona jest między innymi absorpcja wilgoci z otoczenia wanny i powierzchni podłogi. Wysokiej jakości tkaniny mają długą żywotność- nie rozciągają się ani nie strzępią podczas prania i zachowują swoje bogate i żywe kolory. Odpowiednia tkanina z mikrofibry może zagwarantować komfort na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy dywanik kąpielowy znajdzie się obok toalety, umywalki czy wanny lub prysznica, z pewnością doda pozytywnego akcentu Twojemu wnętrzu. Warto zaznaczyć, że spód mat kąpielowych SAVASHOME pokryty jest antypoślizgowym materiałem, co gwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Kiedy podłoga jest mokra i śliska, chodzenie po niej staje się naprawdę trudne i bardzo niebezpieczne. Oferowane przez nas maty pomogą Państwu uniknąć wypadków spowodowanych tym zjawiskiem.

 

Jaka jest rola dywaników łazienkowych w aranżacji wnętrz?

 

Maty kąpielowe, podobnie jak wszystkie inne tekstylia, stanowią uzupełnienie wnętrza. Może on nie tylko podkreślać wyjątkowość otaczających go obiektów, ale także być indywidualnym akcentem. SAVASHOME zaprasza do zapoznania się z ofertą mat kąpielowych, gdzie każdy znajdzie dla siebie najlepszą opcję pod względem kolorystycznym i wzorniczym.

 


Maty kąpielowe SAVASHOME są nie tylko stylowe, ale i praktyczne. Zapewniamy, że nasze produkty są najwyższej jakości i że nie będziesz zawiedziony.