Wybierając akcesoria do domu, musimy patrzeć nie tylko na cenę, ale także na jakość. Powinno to być priorytetem przy wyborze produktów w każdej dziedzinie. Warto zwrócić uwagę, że ręczniki często wykonane są z włókien, które nie są w stanie odpowiednio wchłonąć wody, zarówno z ciała, jak i z powierzchni przedmiotów. Takie tkaniny są często bezwartościowe i nie mogą prawidłowo spełniać swoich funkcji. Między innymi materiały te mają śliską, cienką strukturę, więc o ich trwałości i długowieczności w ogóle nie ma co mówić. Z ręcznikami SAVASHOME to się nigdy nie zdarzy. Wykonane są z najwyższej jakości, w 100 procentach naturalnej bawełny. Zapewnia doskonałą absorpcję wilgoci i trwałość. Nawet po wielu praniach materiał nie rozciąga się, a kolory pozostają żywe, więc za każdym razem będziesz go używać tak, jakby był zupełnie nowy. Warto zaznaczyć, że odpowiednia pielęgnacja gwarantuje długowieczność ręczników. Zaleca się stosowanie detergentów, które są jak najbardziej naturalne i nie niszczą jakości tkanin. Wybielacze i inne chemiczne detergenty nie nadają się do konserwowania jakichkolwiek włókien. Tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji możemy zapewnić, że przedmiot będzie służył przez wiele lat i nie straci na funkcjonalności.

 

Ręczniki dzielą się zazwyczaj na te do kąpieli lub do kuchni. Naturalnie ręczniki kąpielowe mają za zadanie wchłaniać wilgoć z ciała, dlatego ich skład jest pod tym względem wyraźnie ważny. Aby zapobiec podrażnieniom skóry, reakcjom alergicznym, zaczerwienieniom, wysypkom, obrzękom i podobnym nieprzyjemnym doznaniom, SAVASHOME oferuje właśnie takie akcesoria do kąpieli. Każdy może łatwo wybrać z szerokiego asortymentu na stronie https://www.savashome.pl/reczniki.

 

Posiadamy ręczniki w standardowych, pastelowych kolorach - biały i szary.Dla tych, którzy lubią nieco jaśniejsze akcenty, również mamy coś do zaoferowania. Możesz być zachwycony kombinacją kolorów "Orange" i "Aqua".


A dla tych, którzy wolą nieco ciemniejsze zestawienia kolorystyczne w łazience, można wybrać z gamy ręczników w kolorze ciemnoniebieskim, ciemnoszarym i czarnym.

 

Jeśli chodzi o ręczniki kuchenne, są one używane do czyszczenia powierzchni różnych przedmiotów. Mogą to być więc sztućce i naczynia, powierzchnie mebli kuchennych i urządzeń. Ważne jest, aby w tej przestrzeni utrzymywać bardzo wysoki poziom czystości. Ręczniki kuchenne z serii SAVASHOME mogą to wszystko zagwarantować. Może być nie tylko narzędziem do utrzymania czystości, ale również dodatkiem wzbogacającym kuchenną przestrzeń.  Do wyboru, są to pastelowe barwy Milk i Carnation.

 

Dla fanów nieco jaśniejszych kolorów proponujemy ręczniki kuchenne Grape i Jungle.

 

Oczywiście nie możemy zapomnieć o tych, którzy lubią atrakcyjne kombinacje, grę kolorów i różnorodne nadruki w kuchni. Ręcznik kuchenny Artichoke jest idealny dla Ciebie.