Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia, a czasem nawet więcej. Powszechnie przyjmuje się, że dorosły człowiek powinien spędzać co najmniej 8 godzin na dobę śpiąc, aby jego organizm mógł prawidłowo wypocząć. Nie ma wątpliwości, że sen jest bardzo ważny już od pierwszego dnia życia. Niemowlęta i dzieci muszą spać znacznie dłużej, ponieważ właśnie wtedy ich ciała rozwijają się i rosną najszybciej. Dlatego co najmniej 10 godzin snu jest absolutnie niezbędne. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czyste i schludne otoczenie do spania jest jednym z kluczowych czynników decydujących o jakości dobrego snu. Tak więc dbanie o tę część gospodarstwa domowego jest nieuniknione. Warto zwrócić uwagę, że sypialnia jest miejscem, w którym szukamy odpoczynku i regeneracji sił. Choć może się wydawać, że wchodzimy w tę przestrzeń z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków higieny osobistej, nie oznacza to, że miejsce, w którym śpimy jest wolne od brudu. Brud jest zjawiskiem naturalnym i nie da się go uniknąć. Należy jednak przestrzegać odpowiednich zasad czystości, aby nie stały się one niebezpieczne. Jednym z najlepszych sposobów na to jest ochrona materaca. Bez względu na to, jak dobrze dbasz o swój materac, nie zawsze jest możliwe, aby chronić go przed wszelkimi zabrudzeniami i plamami. Można więc powiedzieć, że ochraniacz na materac jest jak dodatkowa warstwa w Twoim łóżku, która może sprawić, że środowisko Twojego snu pozostanie czyste, a sam materac będzie służył przez wiele lat.

 

Ten bardzo dobry i praktyczny produkt jest również dostępny w sklepie internetowym SAVASHOME. Ochraniacz na materac "Soft touch" pozwoli Ci cieszyć się czystym i przyjemnym środowiskiem do spania, bez żadnych zabrudzeń.

 

Ochraniacz na materac można znaleźć tutaj: 

 

Ten ochraniacz, wykonany jest w 100 % z silikonowanego włókna poliestrowego. Materac dostępny jest między innymi w wymiarach 160x200 cm oraz 180x200 cm. Są to rozmiary uniwersalne, pasujące do materacy o standardowych szerokościach łóżek. Warto zaznaczyć, że ich konserwacja jest bardzo prosta. Można ją prać w pralce w temperaturze wody +60 stopni, aby zniszczyć wszystkie bakterie i brud, które się na niej nagromadziły. Ochraniacze na materace SAVASHOME posiadają certyfikat Instytutu Hohenshteina Oeko - Tex klasa 1 i są produkowane w Polsce. Nie będziesz więc miał żadnych wątpliwości co do ich jakości.