Dom to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. Naturalne jest więc, że oczekujemy, iż będziemy się tam czuć przytulnie i bezpiecznie. Proces projektowania wnętrz jest jednym z kluczowych zadań w osiąganiu tych celów. Każdy szczegół domu i dbałość o niego pokazuje naszym gościom, jakimi jesteśmy ludźmi. Jest to pośrednie odzwierciedlenie nas samych. Nie ulega wątpliwości, że nie warto gonić za stereotypami i należy spojrzeć na wystrój domu z nieco innej strony. Bądź kreatywny i wybierz to, co lubisz. Mówi się, że bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie zadowolisz wszystkich. To prawda.  Naprawdę nie musisz tego robić. Naturalnie, te same zasady obowiązują w przypadku nakrycia stołu.

 

 

Czym charakteryzują się obrusy lniane?

 

 

Przede wszystkim warto wspomnieć, że wszystkie lniane obrusy sprzedawane w SAVASHOME są produkowane w Polsce. Możesz więc być spokojny o ich jakość. Są one jednym z ulubionych produktów dla tych ludzi, którzy preferują naturalność w swoim wnętrzu. Obrusy wykonane z najwyższej jakości, w 100% naturalnego lnu są idealnym akcentem. Oprócz neutralnych, jasnych kolorów, coraz częściej zauważa się, że ludzie wolą produkty w mocnych kolorach. Warto zwrócić uwagę, że szorstkość lnianego materiału nadaje stolikowi charakterystyczny wygląd. Jest to nie tylko jeden z możliwych aspektów klasycznego wystroju wnętrza, ale również może być łatwo łączony w jasnych kompozycjach kolorystycznych. Lniane obrusy nie pozostaną niezauważone. Ich wyjątkowość jest oczywista. Taki obrus, dodaje naturalnego, przytulnego i zdecydowanie luksusowego charakteru całemu pomieszczeniu. Jest on stylowym i praktycznym wyborem w każdej chwili. Przy stole przykrytym lnianym obrusem przyjemnie, będzie zasiadać na co dzień i przy specjalnych okazjach.

 

Do dekoracji stołu można wykorzystać między innymi podkładki z włókna lnianego, takie jak "Linen royal blue", "Linen black". Wszystko to i jeszcze więcej można znaleźć na stronie https://www.savashome.pl/obrusy.

 

Jak należy dbać o produkty lniane?

 

Z całą pewnością można powiedzieć, że nasze obrusy są doskonałym wyborem dla tych, którzy nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu na obowiązki domowe. Należy podkreślić, że podczas prania nie zaleca się stosowania wybielaczy i innych detergentów na bazie chemicznej. Mogą one uszkodzić włókna tkaniny.  Staraj się również unikać używania suszarki bębnowej do tych zadań. Po wysuszeniu na zewnątrz lub w pomieszczeniu, lniany obrus schnie bardzo szybko, ponieważ włókno jest bardzo przewiewne, a jego delikatna struktura pozwala na szybkie odparowanie wody.