Wyobraź sobie, że wracasz po ciężkim dniu pracy lub innych wyczerpujących zajęciach. Oczywiście, nie chcesz niczego więcej niż wejść do łóżka. Dlatego ważne jest, aby było ono gotowe, byś mógł cieszyć się odpoczynkiem i nie sprawiał, że będziesz czuł się niekomfortowo. Puszyste poduszki i miękkie kołdry są tego gwarancją. Jeśli zostaną one odpowiednio dobrane, Twoje ciało będzie mogło się zrelaksować, a Ty poczujesz się komfortowo. Warto zaznaczyć, że w ciepłym sezonie letnim, kiedy temperatura na zewnątrz przekracza +20, a nawet +30 stopni, sen staje się bardzo trudny. Nie wspominając o ciężkiej pościeli, która wydziela jeszcze więcej ciepła. Więc albo całkowicie z niego rezygnujemy, albo staramy się znaleźć rozwiązania, które działają kojąco na nasze zgrzane ciała. Bezsenność spowodowana nadmiarem ciepła z pewnością uniemożliwi prawidłowy wypoczynek. Z tego powodu SAVASHOME proponuje poduszkę i kołdrę z aloesem, które doskonale dostosowują się do temperatury ciała.

 

Należy podkreślić, że pościel ta pozwala ciału swobodnie oddychać, jest lekka i trwała. Posiada również właściwości antybakteryjne, które zapobiegają gromadzeniu się roztoczy i innych mikroorganizmów tekstylnych. Zapewnia to naturalny ekstrakt z aloesu. Jedną z największych zalet tej pościeli jest to, że może być używana przez cały rok, więc nie musisz się martwić o jej zmianę.

 

 

Poliester i włókno węglowe, podobnie jak bawełna, to równie popularne tkaniny na poduszki i kołdry. Są idealne dla osób prowadzących aktywny tryb życia lub aktywność umysłową, narażonych na wiele stresujących sytuacji i napięć. Wysokość tych poduszek można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez usuwanie lub dodawanie wypełnienia. Poduszki i kołdry SAVASHOME wykonane z wyżej wymienionych materiałów mają właściwości antystresowe i są bardzo przewiewne. Nie tylko poprawiają krążenie krwi, ale także pochłaniają wilgoć, pomagają niwelować skutki stresu, napięcia i zmęczenia, są trwałe, wytrzymałe i antyalergiczne. Proponujemy wypróbować kołdrę i poduszkę Carbon.

 

SAVASHOME gwarantuje, że Twój odpoczynek będzie znacznie przyjemniejszy, gdy wybierzesz te poduszki lub kołdry. Warto wspomnieć między innymi o tym, że są one bardzo łatwe w pielęgnacji. Te ostatnie można prać w pralce w wodzie o temperaturze +60 stopni. To zniszczy wszelkie bakterie zgromadzone w pościeli, w tym roztocza. Zagwarantuje to Państwu czyste środowisko do spania, wolne od szkodliwych czynników. Ponadto podczas prania należy unikać stosowania ostrych środków chemicznych, ponieważ mogą one uszkodzić włókna tkaniny. Powodzenia w doborze produktów na słodki sen!

 

Czytaj więcej:https://www.savashome.pl/poduszki-i-koldry