Każdy wie, że miło jest, gdy cała rodzina codziennie siada razem do stołu, choć na krótką chwilę. Powiedzmy, że można to zrobić na kolację lub śniadanie. Dobrze jest dzielić się z innymi tym, co się planuje lub już zrobiło, przekazywać wrażenia i przemyślenia. Nie da się ukryć, że sam stół i jego wystrój są w tym względzie bardzo ważne. Jeśli stół nie będzie miał atrakcyjnego wyglądu, w naturalny sposób będzie zniechęcał do siedzenia przy nim. Pytanie brzmi więc: jak sprawić, by stół stał się miejscem, w którym dobrze jest przebywać? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie trzeba wiele, aby to zrobić. Podkładki to doskonałe rozwiązanie do codziennego nakrywania i dekorowania stołu. Mogą one być różnego rodzaju: wiklinowe, dekoracyjne, na filiżanki do kawy lub herbaty, na naczynia do serwowania i wiele innych. Nie wspominając już o różnych włóknach, kolorach i kształtach dostępnych tkanin. Istnieje szeroki wybór produktów, które zaspokoją każdy gust. 


Podkładki są nie tylko wspaniałą dekoracją stołu i narzędziem do serwowania posiłków, ale są również bardzo praktyczne. Dzięki niemu można zabezpieczyć powierzchnię stołu przed ewentualnymi uszkodzeniami, zapewniając jednocześnie czystą przestrzeń wokół naczyń i sztućców. W sklepie internetowym SAVASHOME dostępne są również podkładki Linen royal blue i Linen black, materiał lniany, który ma niepowtarzalny urok i praktyczne zastosowanie.


Wszystko to można znaleźć na naszej stronie www.savashome.pl. U nas zobaczysz podkładki stołowe o zachwycającej urodzie i nie tylko. Szczególnie podkładki stołowe z tkaniny lnianej SAVASHOME charakteryzują się wytrzymałością i elastycznością. Warto podkreślić, że poliester jako dodatek do tkaniny lnianej zapobiega marszczeniu się materiału i pomaga zachować jego pierwotny, stabilny kształt. Warto zaznaczyć, że podstawki te są produkowane w Polsce, więc ich jakość nigdy nie będzie wątpliwa. 


Zazwyczaj zestawy 4 podkładek stołowych są sprzedawane w tym samym kolorze i kształcie. Mają wymiary 30x45 cm, co jest bardzo uniwersalnym rozmiarem. Między innymi warto zwrócić uwagę na ich pielęgnację. W celu zachowania struktury włókien i trwałości tkaniny, nie zaleca się stosowania podczas prania wybielaczy lub innych, wyjątkowo agresywnych detergentów. Oczywiście, należy również unikać używania suszarek bębnowych. Tkanina nie jest grubym włóknem, dzięki czemu bardzo szybko schnie sama i może być wielokrotnie używana. 


Podkładki SAVASHOME dodadzą Twojemu stołowi odrobinę elegancji i luksusu. Są one nie tylko ekskluzywnym detalem wnętrza, ale również w prosty sposób mogą je wzbogacić, gdyż można je łatwo łączyć z innymi dodatkami.