Każdy z nas inaczej projektuje wnętrza swojego domu. Ale cel jest ten sam - chcemy, aby było przytulnie, nie tylko dla nas samych, ale i dla naszych gości. Dom to miejsce, w którym chcemy spędzać jak najwięcej czasu. Naturalnie więc, stworzenie przyjemnego otoczenia jest nieuniknione. Chcemy tam odpocząć, zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. To także miejsce, w którym spędzamy wolny czas, bawimy się, świętujemy specjalne okazje. Oczywiście, nie byłoby przyjemnie robić to samemu, więc zapraszamy naszych ukochanych przyjaciół i krewnych. Chcemy, aby każdy czuł się u nas komfortowo, co rozjaśnia komunikację i tworzy miłą, pozytywną atmosferę. Detale są bardzo ważne- są to elementy składowe, które tworzą spójną całość. Akcenty takie jak meble, poduszki dekoracyjne, zasłony, dywaniki, pościel, i tak dalej, tworzą charakterystyczny design. W związku z tym nie należy zapominać, że to właśnie produkty handmade pomagają wydobyć wyjątkowość. SAVASHOME może zaoferować Ci piękne, ręcznie robione świece, które sprawią, że Twój dom będzie wyjątkowy i z pewnością przytulny. Sprawią one, że wnętrze Twojego domu będzie nie tylko eleganckie, ale i estetyczne. Warto zaznaczyć, że są one nie tylko świetnym akcentem wizualnym, ale również pełnią funkcję niezastąpionego domowego zapachu. Charakterystyczne wzornictwo i kolorystyka świec odnajdą się w każdym stylu wnętrza.

 

SAVASHOME oferuje kompozycje świec o surowych kształtach, takich jak Yale, Lava, Frost czy Emerald.

Dla tych, którzy wolą nieco delikatniejsze kształty, możemy zaproponować owalne świece ręcznie robione Emerald, Yale, Frost, Lava.

 

Osoby lubiące ciemniejsze i pastelowe kolory również znajdą odpowiednie świece dla siebie. Wszystko to i jeszcze więcej: https://www.savashome.pl/wiece.

 

Czym charakteryzują się świece ręcznie robione?

Świece są idealnym akcentem do pokoju. Warto zaznaczyć, że jakość świecy pozostaje niezmienna przez cały okres jej użytkowania, więc zachowa ona swoje pierwotne właściwości od początku do końca. Dodatkowo, równomiernie topniejąca mieszanka wosku sojowego nie spowoduje niepożądanych problemów. Środowisko wokół świecy będzie bezpieczne przez cały czas jej palenia. Tylko ręcznie robione świece SAVASHOME są wykonane w 100% z knota z organicznej bawełny, a do produkcji świec używa się tylko 100% naturalnego wosku palmowego. Bardzo ważne jest, aby wspomnieć, że nie zawierają one parafiny, parabenów, olejków eterycznych ani zapachów spirytusowych. Ich czas palenia wynosi od 110 do 140 godzin.

 

Ręcznie robione świece, które kupisz w naszym sklepie internetowym, są tworzone z miłością dla każdego domu. Wybierz to, co najbardziej Ci się podoba i ciesz się przytulnością, jaką tworzą.