Nie ulega wątpliwości, że wielu z nas satyna kojarzy się z luksusem. Ale to nie znaczy, że nie możemy się tym cieszyć. Wręcz przeciwnie, jest ona dostępna dla każdego. Nie jest tajemnicą, że szybki rytm życia w społeczeństwie daje nam coraz więcej okazji do oddawania się czemuś, o czym jeszcze kilka lat temu trudno było nawet pomyśleć. Satyna jest bez wątpienia jedną z najlepszych tkanin na pościel i nie tylko - jest mocna i trwała, nie wspominając o kolorach i wzorach. W sklepie internetowym SAVASHOME każdy może znaleźć to, co go najbardziej zachwyca.  Twój sen będzie nie tylko komfortowy, ale i luksusowy.

 

Pielęgnacja materiału satynowego

 

Warto zaznaczyć, że pościel z tkaniny satynowej nie wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Wystarczy wyprać go w pralce w temperaturze 40 stopni. Między innymi, aby zachować trwałość i wygląd materiału, zachęcamy do unikania stosowania wybielaczy lub innych aktywnych środków chemicznych. Mogą one poważnie wpłynąć na jakość tkaniny. Warto zaznaczyć, że jeśli pościel jest kolorowa, należy użyć detergentu zalecanego dla tej kategorii. Czyszczenie jest z pewnością zalecane co najmniej co dwa tygodnie, aby uniknąć gromadzenia się bakterii w tkaninie. Przy odpowiedniej pielęgnacji tkanina nie będzie się rozciągać, a kolory pozostaną żywe i nadal będą Cię zachwycać. W ten sposób zapewnisz sobie czyste środowisko do spania i będziesz mógł cieszyć się spokojnym nocnym odpoczynkiem.

 

Satyna - element wystroju wnętrz

 

Satyna jest idealnym elementem, który doda pomieszczeniu blasku. Warto zauważyć, że tkanina ta, przyciąga wzrok swoją błyszczącą powierzchnią i połyskiem, a miękki dotyk tylko potęguje te luksusowe doznania. Nie ma więc wątpliwości, że niezależnie od stylu wnętrza, w jakim planujesz urządzić swoją sypialnię, pościel satynowa to doskonały wybór.

 

Jesień to czas, który zachęca do wybierania coraz ciemniejszych kolorów. W sercu jest pewna ponurość, która często znajduje odzwierciedlenie w naszych domach. Pragniemy stworzyć środowisko, w którym panuje poczucie bezpieczeństwa, a pościel jest miękka w dotyku. Potrzeby społeczeństwa są niewątpliwie najważniejsze przy opracowywaniu nowych kombinacji pościeli. W tym sezonie nowością jest pościel satynowa m.in. w kolorach Mauve, Midnight i Moss green. Wszystkie je można szybko i łatwo znaleźć na stronie https://www.savashome.pl/zestawy-poscieli/posciel-satynowa