Nawet jeśli wielkie święta w roku są jeszcze trochę daleko, to nie znaczy, że nie możesz zapalić świeczki, którą lubisz w swoim domu. Przytulna harmonia światła świec tworzy przytulne i rozgrzewające otoczenie. Jest to również bardzo pozytywna i romantyczna przestrzeń. Od niepamiętnych czasów uważano, że światło świec ma magiczne właściwości: oczyszcza nie tylko pomieszczenia, ale i umysł. Płonąca świeca symbolizuje światło, wiarę i dobro i jest z nami od dnia narodzin do dnia śmierci: płonie podczas chrzcin, ślubów, urodzin i pogrzebów. Nie tylko w kościele, ale także w każdym domu, płomienie zapalane są na Boże Narodzenie i Wielkanoc, aby pokazać wiarę w cud narodzin i zmartwychwstania Chrystusa. Oprócz znaczenia sakralnego, świece są wykorzystywane w rytuałach magicznych (zazwyczaj w celu odpędzenia nieszczęść i przyniesienia szczęścia). Zabawnie jest wierzyć, że świece wypalają złą energię w domu i zamieniają go w przytulne schronienie przed najczarniejszą z bolączek. Dobrze jest marzyć, że jeśli zdmuchniesz świeczkę z urodzinowego tortu, spełni się Twoje życzenie, a jeśli zrobisz znak krzyża w najciemniejszych zakamarkach swojego domu z płonącą świeczką, to złe siły, które się tam znajdują, natychmiast znikną. Uważa się, że kiedy przeprowadzasz się do nowego domu, powinieneś zapalić świecę, aby przynieść szczęście i powodzenie. Świece są w różnych kształtach i są pięknie zapakowane, tak więc idealnie nadają się na prezent. Nie ma ich w pierwszej dziesiątce niepotrzebnych przedmiotów, bo zawsze są zużywane.

 

Asortyment unikalnych, ręcznie robionych świec Yale, Lava, Frost, Emerald firmy SAVASHOME można znaleźć na stronie: https://www.savashome.pl/wiece.

 

Świece te nadadzą nowe kolory Twojemu otoczeniu domowemu, wzbogacając je w łatwy i szybki sposób. Nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich gości - wywołają uśmiech na twarzy, poprawią nastrój i sprawią, że zapomnisz o wszystkich troskach i kłopotach. Magia świec pomoże Ci oderwać się od pędzącego świata wokół Ciebie, zatrzymać się na chwilę aby pobyć ze sobą i pomyśleć. Wszystkie ręcznie robione świece SAVASHOME są wykonane z naturalnego wosku palmowego. Świeca wykonana z miłością i starannością może być wspaniałym prezentem nie tylko dla najbliższych, ale również dla siebie. Równomiernie topniejąca mieszanka wosku palmowego stopniowo uwalnia bardzo przyjemny zapach. Twój dom nie tylko rozbłyśnie romantycznym bladym światłem, ale również wypełni się wspaniałym aromatem. Czas palenia wynosi około 140 godzin, a jakość jest zachowana od początku do końca. Bardzo ważne jest, że nasze świece nie zawierają parabenów, parafiny ani olejków eterycznych. Nie podrażniają więc dróg oddechowych ani skóry. Świece SAVASHOME to skarb dla Twojego domu.