Darmowa dostawa od 500 zł

Wskazówki dotyczące podróżowania z małymi dziećmi

2023 11 09

Podróżowanie z dziećmi nie jest łatwe, ale dzięki kilku wskazówkom i podstawowym zasadom podróż samolotem może być mniej stresująca, a może nawet przyjemna! Twój komfort jest tak samo ważny, jak komfort Twojego dziecka. Jeśli nie masz tego, czego potrzebujesz do szczęśliwej podróży, Twoje dziecko prawdopodobnie poczuje się zestresowane i będzie cierpieć razem z Tobą. Oto, co działa dla nas:

Podróż w południe i samoloty z 2 rzędami siedzeń

Twoje dziecko nie będzie spało podczas lotu. Będzie naładowane adrenaliną i zmęczone, a Ty będziesz obok niego z zamkniętymi oczami. Oszczędź sobie lekcji życia i wybierz podróż w południe. Jeśli podróżujesz we dwoje, szukaj lotów z dwoma rzędami siedzeń - przy oknie - abyś Ty i Twój maluch mieli swój własny kącik.

Kompaktowy, super przytulny koc

W samolocie zawsze jest chłodniej niż się spodziewasz, a większość lotów kontynentalnych nie oferuje już koców. Sugerujemy więc zabranie własnego, który jest o wiele bardziej luksusowy! Naszym ulubionym kocem podróżnym jest zdecydowanie kaszmirowy koc Savashome, który może być również szalikiem mamy, jeśli podróżujesz zimą.

Zdrowe przekąski o niskiej zawartości cukru

Wybieraj zdrowe przekąski o niskiej zawartości cukru. Smaczne i pożywne przekąski sprawią, że lot będzie jeszcze przyjemniejszy i zdrowszy.

Butelka na wodę, której nie można opróżnić

Ciesz się stałym orzeźwieniem i dobrym samopoczuciem przez całą podróż.

iPad

Ciesz się wyborem filmów, książek i gier, aby lot był zabawny i przyjemny.

Wyszukaj artykuły gospodarstwa domowego w sklepie internetowym Savashome.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.