Darmowa dostawa od 500 zł

Każda osoba musi posiadać co najmniej jeden wyrób bursztynowy

2022 02 11

Każda osoba musi posiadać co najmniej jeden wyrób bursztynowy

 

Bursztyn bardzo często nazywany jest złotem Batyku. Mimo że nie ma karatów, jest bardzo ceniony i pielęgnowany. Morze Bałtyckie jest jedynym źródłem, które może dostarczyć tych klejnotów. Jesteśmy więc jednymi z tych, którzy mogą go szukać nawet na własnych terenach rekreacyjnych, na plażach. Warto zaznaczyć, że bursztyn i wyroby z niego znane są już od czasów starożytnych. Jego początki opisywane są w różnego rodzaju baśniach, mitach, bajkach, legendach itp. Jedną z najsłynniejszych jest "Królowa wężów", w której podstępny morderca zwabia naiwną dziewczynę do swojego bursztynowego pałacu na morzu. Takich historii jest wiele. Bursztyn jest jednym z symboli naszej kultury. Warto zaznaczyć, że jest on ceniony nie tylko jako element biżuterii, ale także jako integralne narzędzie lecznicze. Na przykład, może pomóc w łagodzeniu stresu. Dotknięcie bursztynu rozgrzewa go, co wydobywa jego najlepsze cechy. Między innymi jest bardzo neutralny. Mogą ją nosić zarówno mężczyźni, kobiety, jak i dzieci. Brązowe i żółtawe odcienie, które symbolizują ziemię, są idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. SAVAS Home ma coś do zaoferowania w tym zakresie. Może to być zestaw biżuterii z bursztynem bałtyckim "Solid" i "Color".

Te polerowane koraliki bursztynowe nie mają ostrych krawędzi, dlatego są bezpieczne w użyciu nawet dla dzieci. Są one między innymi przyjemne i delikatne w kolorze, dzięki czemu łatwo dopasowują się do tworzonego stylu. Nylonowe węzły są skręcone pomiędzy każdym koralikiem, a zapięcie może być stosowane zarówno na szyi, jak i na bransoletce. Warto zauważyć, że biżuteria ta jest łatwa do zakładania i zdejmowania, a jej wyjątkowość przejawia się w nieco innej wielkości koralików. Oczywiście mamy też zestawy specjalnie zaprojektowane dla niemowląt. Są to komplety biżuterii z bursztynem bałtyckim "Rainbow" i "Yellow".

Zestawy te są odpowiednie dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Ta ostatnia składa się z naszyjnika i bransoletki. Może to być wspaniały i wartościowy prezent. Gwarantowane jest bezpieczeństwo podczas noszenia biżuterii. Ponadto każda nasza biżuteria jest wykonana w 100% z naturalnego bursztynu, więc nie znajdziesz w niej żadnych zanieczyszczeń. Upiększaj i dbaj o zdrowie swoich bliskich z bursztynem!

Odkryj na nowo wyroby z bursztynu Z SAVASHOME.

Savashome PL

"Plików cookie używamy, by ułatwić Ci przeglądanie naszej strony internetowej. Klikając „Akceptuję” lub kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie.