Każda osoba musi posiadać co najmniej jeden wyrób bursztynowy


Bursztyn bardzo często nazywany jest złotem Batyku. Mimo że nie ma karatów, jest bardzo ceniony i pielęgnowany. Morze Bałtyckie jest jedynym źródłem, które może dostarczyć tych klejnotów. Jesteśmy więc jednymi z tych, którzy mogą go szukać nawet na własnych terenach rekreacyjnych, na plażach. Warto zaznaczyć, że bursztyn i wyroby z niego znane są już od czasów starożytnych. Jego początki opisywane są w różnego rodzaju baśniach, mitach, bajkach, legendach itp. Jedną z najsłynniejszych jest "Królowa wężów", w której podstępny morderca zwabia naiwną dziewczynę do swojego bursztynowego pałacu na morzu. Takich historii jest wiele. Bursztyn jest jednym z symboli naszej kultury. Warto zaznaczyć, że jest on ceniony nie tylko jako element biżuterii, ale także jako integralne narzędzie lecznicze. Na przykład, może pomóc w łagodzeniu stresu. Dotknięcie bursztynu rozgrzewa go, co wydobywa jego najlepsze cechy. Między innymi jest bardzo neutralny. Mogą ją nosić zarówno mężczyźni, kobiety, jak i dzieci. Brązowe i żółtawe odcienie, które symbolizują ziemię, są idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. SAVAS Home ma coś do zaoferowania w tym zakresie. Może to być zestaw biżuterii z bursztynem bałtyckim "Solid" i "Color".


Te polerowane koraliki bursztynowe nie mają ostrych krawędzi, dlatego są bezpieczne w użyciu nawet dla dzieci. Są one między innymi przyjemne i delikatne w kolorze, dzięki czemu łatwo dopasowują się do tworzonego stylu. Nylonowe węzły są skręcone pomiędzy każdym koralikiem, a zapięcie może być stosowane zarówno na szyi, jak i na bransoletce. Warto zauważyć, że biżuteria ta jest łatwa do zakładania i zdejmowania, a jej wyjątkowość przejawia się w nieco innej wielkości koralików. Oczywiście mamy też zestawy specjalnie zaprojektowane dla niemowląt. Są to komplety biżuterii z bursztynem bałtyckim "Rainbow" i "Yellow".


Zestawy te są odpowiednie dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku. Ta ostatnia składa się z naszyjnika i bransoletki. Może to być wspaniały i wartościowy prezent. Gwarantowane jest bezpieczeństwo podczas noszenia biżuterii. Ponadto każda nasza biżuteria jest wykonana w 100% z naturalnego bursztynu, więc nie znajdziesz w niej żadnych zanieczyszczeń. Upiększaj i dbaj o zdrowie swoich bliskich z bursztynem!

Odkryj na nowo wyroby z bursztynu Z SAVASHOME.